Zamknij

Camerata Mazovia i tłumy na koncercie noworocznym

14:00, 14.01.2019 JL Aktualizacja: 11:03, 15.01.2019
Skomentuj

W niedzielę 13 stycznia w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie odbył się koncert noworoczny orkiestry Camerata Mazovia wraz z zaproszonymi solistami.

 

Sochaczewianie zjawili się niezwykle tłumnie, nic jednak dziwnego, skoro powodów do świętowania było więcej niż zwykle. Niedzielny koncert był dziesiątym z cyklu „Burmistrz miasta zaprasza”. Do tego doszła kolejna rocznica - piętnastolecie istnienia orkiestry Camerata Mazovia. Występ rozpoczął cykl wydarzeń, związanych z obchodami tego pięknego jubileuszu, o których harmonogramie mówił w niedzielę dyrektor SCK i dyrygent orkiestry, Artur Komorowski.

Warto również wspomnieć, że repertuar, jaki mogliśmy usłyszeć w trakcie koncertu nie należał do najłatwiejszych, co jeszcze przed koncertem zaznaczała prof. Anna Jaremus Lewandowska z Akademii Muzycznej w Poznaniu, która także wystąpiła na scenie SCK.

W trakcie koncertu pojawiło się kilka niespodzianek, wśród których można wymienić gościnny występ wiceburmistrza Sochaczewa, Marka Fergińskiego. Burmistrz zaśpiewał kultowy przebój „Speedy Gonzalez”.

red.

(JL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%