Pierwsze żniwo Akademii Rugby Orlen Orkana Sochaczew

22:37, 28.09.2024 B.S. Aktualizacja: 22:38, 28.09.2024

Juniorzy Orlen Orkana Sochaczew znów znaleźli się na najwyższym miejscu na podium. W sobotę 29 września w Łodzi odbył się I Turniej Mistrzostw Polski Juniorów Rugby 7. Utalentowana młodzież spod szyldu nowoutworzonej Akademii Rugby w fazie grupowej nie straciła nawet punktu. W finale nasi młodzi zawodnicy pokonali Ogniwo Sopot 31:14.

Nasi młodzi rugbiści z pewnością bardzo dobrze będą wspominać wyjazd do Łodzi. Juniorzy Orlen Orkana Sochaczew zwyciężyli w I Turnieju Mistrzostw Polski Juniorów Rugby 7. Trenerem utalentowanej ekipy jest Maciej Misiak. Funkcję kierownika pełni Łukasz Żakowski.

Łącznie do rywalizacji przystąpiło 13 drużyn. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Zwierzchowski.