Kłopoty w Teresinie

11:14, 05.05.2024 B.S. Aktualizacja: 11:16, 05.05.2024
reo

W majówkę także zagrali piłkarze Teresina. Niestety drużyna prowadzona przez Adriana Biniendę przegrała u siebie z Płomieniem Dębe Wielkie 2:1. Mecz rozegrano 1 maja. KS Teresin znalazł się w strefie spadkowej. Walka o utrzymanie w rozgrywkach będzie coraz trudniejsza.

KS Teresin znów stracił punkty i zajmuje 13 miejsce. Drużyna zebrała 23 punkty w 23 meczach. W środę 1 maja najmocniejsza piłkarska ekipa w powiecie przegrała 2:1 z Płomieniem Dębe Wielkie. Goście wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą, a drugą bramkę dorzucili w drugiej połowie. Autorem honorowego trafienia Teresina był Grzegorz Węsek.

KS Teresin nie może tracić dystansu do rezerwowego zespołu Mazovii Mińsk Mazowiecki. Obie ekipy mają tyle samo punktów, z tym, że ta druga drużyna zajmuje bezpieczne 12 miejsce. 11 w tabeli Escola Varsovia ma ich już 32 i wydaje się być bezpieczna. Na szczycie tabeli Tygrys Huta Mińska.

Kolejnym rywalem ekipy Adriana Biniendy będzie LKS Chlebnia. Mecz XXIV kolejki Decathlon V ligi zaplanowano na sobotę 11 maja. Pierwszy gwizdek o 12:00.