Zamknij

Disney Princess wygrywają XXIX edycję Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

22:45, 11.02.2024 . Aktualizacja: 22:54, 11.02.2024
Skomentuj

Disney Princess zwyciężają w XXIX edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Trzecie miejsce dla ubiegłorocznych zwycięzców Volley Team Paprotnia, którzy pewnie w dwóch meczach pokonali Zjednoczonych Volley Sochaczew - Bielice. Mecze finałowe zostały rozegrane 10 i 11 lutego w hali przy Chopina 101.

[FOTORELACJA]13518[/FOTORELACJA]

Do wyłonienia zwycięscy potrzebny był tzw. "złoty set", którego wygrała ekipa z Płocka. Trzecie miejsce przypadło ekipie Volley Team Paprotnia, którzy pewnie w dwóch meczach pokonali Zjednoczonych Volley Sochaczew - Bielice.

Mecz o III miejsce 

Volley Team Paprotnia – Zjednoczeni Volley Sochaczew – Bielice 3:1 (22:25, 27:25, 25:18, 25:19)

Volley Team Paprotnia: Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Artur Deć, Piotr Czaplicki, Albert Zagrajek, Marcin Kołodziejski, Kamil Wójcik, Krzysztof Banaszek, Dominik Surmacz

Zjednoczeni Volley Sochaczew – Bielice: Marcin Gawroński, Piotr Mydlak, Damian Rąg, Kamil Dorodziński, Przemysław Woźniak, Maciej Grochowski, Robert Gajda, Adrian Adamczyk, Maciej Nowicki, Bernard Kacprzak

Zawodnikiem meczu został Artur Deć (Volley Team Paprotnia)

Finał

Disney Princess – KS Piast Feliksów 0:3 (24:26, 23:25, 19:25)

Disney Princess: Bartosz Więckowski, Adam Kostrzębski, Igor Lewicki, Kamil Wachul, Robert Myzia, Patryk Jóźwiak, Filip Szulczewski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Mateusz Ostrowski, Wojciech Socha, Kacper Pawlowski, Mateusz Grzegorek, Mateusz Burzyński, Konrad Kierzkowski, Patryk Pliszka

Zawodnikiem meczu został Kacper Pawłowski (KS Piast Feliksów)

 

Mecze sędziowali Bogusław Kawiak.

 

Rewanże 

Mecz o III miejsce

Zjednoczeni Volley Sochaczew – Bielice – Volley Team Paprotnia 0:3 (20:25, 13:25, 22:25)

Zjednoczeni Volley Sochaczew – Bielice: Marcin Gawroński, Piotr Mydlak, Damian Rąg, Kamil Dorodziński, Przemysław Woźniak, Maciej Grochowski, Robert Gajda, Maciej Nowicki, Bernard Kacprzak, Vodym Kulipa

Volley Team Paprotnia: Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Marcin Kołodziejski, Dominik Surmacz, Piotr Czaplicki, Karol Sapigórski, Albert Zagrajek, Kamil Wójcik

Zawodnikiem meczu został Mariusz Konopka (Volley Team Paprotnia)

Finał

KS Piast Feliksów – Disney Princess 0:3 (22:25, 15:25, 10:25) zloty set 19:25

KS Piast Feliksów: Piotr Fergin, Kacper Pawłowski, Patryk Pliszka, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Wojciech Socha, Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Konrad Kierzkowski, Olek Korhunov, Artur Rokicki

Disney Princess: Bartosz Więckowski, Patryk Jóźwiak, Piotr Lipiński, Adam Kostrzębski, Robert Myzia, Patryk Szulecki, Igor Lewicki, Filip Szulczewski

Zawodnikiem meczu został Patryk Szulecki (Disney Princess)

Mecze sędziowali Bogusław Kawiak i Jan Wróblewski.

Nagrody indywidulane w tym sezonie przypadły:

Najlepszy przyjmujący – Kacper Pawłowski (KS Piast Feliksów)

Najlepszy środkowy – Kamil Dorodziński (Zjednoczeni Volley Sochaczew – Bielice)

Najlepszy atakujący – Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

Najlepszy rozgrywający – Patryk Szulecki (Disney Princess)

Najlepszy libero – Piotr Fergin (KS Piast Feliksów)

MVP – Bartosz Więckowski (Disney Princess)

 

Składy drużyn XXIX edycji ALPS:

Disney Princess: Filip Szulczewski, Sebastian Karpiński, Damian Mielczarek, Tomasz Kurach, Adam Kostrzębski, Igor Lewicki, Piotr Lipiński, Robert Myzia, Bartosz Więckowski, Patryk Jóźwiak, Piotr Kołaczkowski, Sandra Niedziałkowska, Bartosz Milewski, Konrad Zaleski, Patryk Szulecki, Kamil Wachul, Tomasz Osipowicz.

KS Piast Feliksów: Artur Rokicki, Piotr Fergin, Wojciech Socha, Mateusz Pawłowski, Adrian Kucharewicz, Karolina Kierzkowska, Konrad Kierzkowski, Oleh Korshunov, Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Patryk Pliszka, Mateusz Grzegorek, Mateusz Burzyński, Łukasz Ostrowski.

Volley Team Paprotnia: Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Piotr Czaplicki, Albert Zagrajek, Karol Stachurski, Karol Sapigórski, Marcin Kołodziejski, Artur Deć, Rafał Pałuba, Kamil Wójcik, Karol Gołębiowski, Krzysztof Banaszek, Mateusz Kostecki, Dominik Surmacz, Paweł Kucharski, Bartłomiej Jankowski, Łukasz Wróbel.

Zjednoczeni Volley Sochaczew – Bielice: Marcin Gawroński, Piotr Mydlak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Kamil Dorodziński, Przemysław Woźniak, Szymon Mielczarek, Maciej Grochowski, Robert Gajda, Adrian Adamczyk, Wadim Kulipa, Szymon Brauza, Maciej Nowicki, Bernard Kacprzak, Michał Werłaty, Dawid Dorodziński, Dariusz Górski.

Wyszogród: Grzegorz Kozak, Igor Kozak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Filip Lewandowski, Piotr Domański, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła, Bartosz Staniaszek, Krzysztof Kępczyński, Tomasz Rogoziński.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Ry.....Ry.....

0 0

Napisz co wreszcie o sukcesach Rysiów a nie tylko o alps, chyba tam jest większy sukces niż własny sos 23:33, 11.02.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%