KS Teresin pod formą

19:42, 23.09.2023 B.S. Aktualizacja: 19:42, 23.09.2023
reo

KS Teresin zaliczył szóstą w tym sezonie porażkę i wylądował na przedostatnim miejscu w tabeli V ligi. W piątkowy wieczór 22 września piłkarze Sebastiana Kęski przegrali na własnym boisku z Żyrardowianką 0:2. Kibice z pewnością zaczęli odczuwać lekki niepokój związany z formą piłkarzy najlepszej drużyny w powiecie.

W piątkowy wieczór KS Teresin rozegrał spotkanie VII kolejki V ligi. Na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawili się notowani ciut wyżej piłkarze Żyrardowianki. Choć różnica w tabeli nie była znaczna, to jednak goście ostatecznie cieszyli się z kompletu punktów i wbili gospodarzom 2 gole. Wynik ustalili już w pierwszej połowie strzelając w 29 i 38 minucie. Co ciekawe, było to pierwsze zwycięstwo Żyrardowianki Żyrardów w tym sezonie.

Na szczycie V ligi Tygrys Huta Mińska, który ma 16 punktów. Niżej aż 4 zespoły z dorobkiem 15 oczek, czyli LKS Promna, Energia Kozienice, rezerwowy zespół Radomiaka Radom i Talent Warszawa. Tabelę zamyka Naprzód Skórzec.

Wyjazdowym rywalem piłkarzy Sebastiana Kęski będzie Płomień Dębe Wielkie. Mecz odbędzie się w niedzielę 1 października o 15:30.