Zamknij

Turbo Julia Skomiał. Świetne wyniki w Lublinie

19:06, 20.07.2023 Aktualizacja: 19:23, 20.07.2023
Skomentuj

Julia Skomiał zanotowała niesamowity progres i 77 Mistrzostwa Polski Juniorów w Lublinie kończy na 9 miejscu w biegu na 200 metrów i 11 na 100. Zadowolenia nie kryje Emanuel Zimny, opiekun i trener Klubu Maratończyka Aktywni Sochaczew. Wynik na 200 metrów także zachwyca i potwierdza świetną dyspozycję zawodniczki. Wielka impreza lekkoatletyczna U-20 zakończyła się 20 lipca. 

Julia Skomiał zachwyciła formą i z pewnością jest zadowolona ze swojego wyniku na Mistrzostwach Polski Juniorów. Wielka w tym zasługa samej zawodniczki, jak i oczywiście trenera Emanuela Zimnego, który idealnie dostosował przygotowania do jednej z najważniejszych imprez w lekkoatletycznym kalendarzu. Reprezentantka Klubu Maratończyka Aktywni Sochaczew startowała na 100 i 200 metrów. 

Mistrzostwa Polski do lat 20 Julia Skomiał kończy jako 9 zawodniczka biegu na 200 metrów i 11 na 100 metrów. Start relacjonował w mediach społecznościowych trener Emanuel Zimny. 

- 77 Mistrzostwa Polski Juniorów w Lublinie kończymy z Julią na 9 i 11 miejscu. Zajęte miejsca cieszą i motywują do dalszej pracy. Są to też pozycje adekwatne do naszych aktualnych możliwości. Ogromnie się cieszę się, że na najważniejszą imprezę dla Julii szczyty formy zostały trafione idealnie. 100m finał. 12.30 +2.0 m/s rekord życiowy 11 miejsce w Polsce. 200m finał B. 25.53 +1.0 m/s. rekord życiowy 9 miejsce w Polsce. Nie pozostaje nic innego jak tylko dalej się rozwijać i pracować. Oby cierpliwość, wytrwałość, chęci i zdrowie dopisywały nam przez cały czas - 

- napisał trener Emanuel Zimny, który przy tej okazji podziękował także za wsparcie i motywację Annie i Adamowi Skomiałom, rodzicom Julii. 

Czekamy na kolejne sukcesy i wierzymy, że Julia da nam jeszcze wiele powodów do radości. Wyjazd na Mistrzostwa Polski został sfinansowany przez Urząd Miasta Sochaczew. 

Foto: Emanuel Zimny, Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%