Zamknij
REKLAMA

Ewelina Stefaniak z awansem w strukturach mazowieckiego WOPR

15:42, 22.03.2023 B.S. Aktualizacja: 15:48, 22.03.2023
Skomentuj

Ewelina Stefaniak objęła stanowisko wiceprezesa ds. promocji w zarządzie mazowieckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. O awansie sochaczewski oddział poinformował w poniedziałek 20 marca. Stowarzyszenie nieustannie rozwija swoje struktury i szkoli młodych ratowników. W planach między innymi wiosenne kursy pierwszej pomocy i ciekawe spotkania. 

Ewelina Stefaniak pełni funkcję sekretarza sochaczewskiego WOPR. Na co dzień współpracuje z dziećmi i młodzieżą, organizuje szkolenia, a także obozy i wyjazdy sportowe. W ostatnim czasie WOPR-owych aktywności w naszym regionie jest bardzo dużo. Mieszkańcy chętnie obcują z wodą pod okiem instruktorów, pływają na deskach typu SUP, a młodzież rozwija swoje umiejętności w sportowym ratownictwie wodnym.

Działania te zostały dostrzeżone przez Zarząd WOPR na Mazowszu. W poniedziałek sochaczewski oddział WOPR poinformował o wielkim wyróżnieniu. W ramach rozwoju struktur stowarzyszenia w naszym regionie Ewelina Stefaniak objęła stanowisko wiceprezesa ds. promocji WOPR na Mazowszu. 

- To ogromne wyróżnienie za ciężką pracę podczas najtrudniejszego okresu w moim życiu. Dziękuję za zaufanie, wsparcie i ogromną naukę, jaką umożliwia mi działalność w WOPR - 

- napisała w mediach społecznościowych Ewelina Stefaniak, sekretarz sochaczewskiego WOPR. 

Pracowity marzec

A aktywności w stowarzyszeniu jest sporo. Właśnie trwa kolejny kurs sternika motorowodnego, w którym bierze udział 20 osób. W minionych tygodniach stowarzyszenie zorganizowało bardzo ciekawe spotkanie z Karoliną Szczepaniak, psychologiem i motywatorem. Wzięli w nim udział dzieci i rodzice. Podopieczni wzięli udział także w zawodach Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym, przebywali także na obozie motywacyjno-integracyjnym w górach, a w ostatnich dniach wysłuchali bardzo ciekawego wykładu na temat ratownictwa międzynarodowego Baltic Rescue Team. W najbliższych planach sekcji kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. A to wszystko aktywności wyłącznie marcowe. 

Awans w strukturach WOPR to bardzo prestiżowe wyróżnienie. To także wyróżnienie dla stowarzyszenia w naszym regionie, które naprawdę ma się czym chwalić. 

(B.S.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%