KS Teresin z kompletem punktów

22:14, 18.03.2023 B.S. Aktualizacja: 22:18, 18.03.2023

KS Teresin bardzo dobrze rozpoczął rundę rewanżową Decathlon V ligi. W meczu XVI kolejki piłkarze Sebastiana Kęski pokonali Płomień Dębe Wielkie 2:1. Spotkanie odbyło się na warszawskim Bemowie w sobotę 18 marca.

Po emocjonującym meczu KS Teresin wywalczył komplet punktów. Choć na boisku było 2:1 to trzeba przyznać, że wyłącznie jedna drużyna strzelała gole. Pierwszy autorstwa Bartosza Kuźmińskiego padł w 57 minucie. W 76 minucie niefortunnie interweniował Adrian Binienda, który wbił piłkę do własnej bramki. Wynik uratował Mateusz Figat. Mecz jest już przeszłością, a punkty to punkty. W ostatecznym rozrachunku tylko to będzie ważne. Na co stać najlepszych piłkarzy w powiecie? Przekonamy się już w najbliższych tygodniach.

KS Teresin swoje domowe spotkanie rozegrał na sztucznej murawie w stolicy. Kiedy piłkarze wrócą w rodzinne strony, nie wiadomo. Kolejne spotkanie, czyli mecz XVII kolejki zostanie rozegrany już w nadchodzący weekend na wyjeździe. Rywalem będzie rozstawiony 2 miejsca wyżej Tygrys Huta Mińska. KS Teresin na miejscu 9 w tabeli.