Zamknij

Zacięte pięć setów Sochaczewa i Szefów

14.09, 15.01.2023 B.S. Aktualizacja: 14.10, 15.01.2023
Skomentuj

W trzecim secie tego meczu kibice zobaczyli aż 64 zdobyte punkty. Ostatecznie mecz wygrali zawodnicy Volley Sochaczew. Zwycięstwa odniosły także drużyny KS Piast Feliksów i Volley Team Paprotnia. X kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrana została w sobotę 14 stycznia w hali sportowej w Chodakowie przy ul. Chopina 101. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Pierwsze dwa spotkania rozgrywane w sobotę 14 stycznia były raczej jednostronne, choć w kilku momentach emocji nie brakowało. Do zera swoje mecze wygrały KS Piast Feliksów i Volley Team Paprotnia.

W meczu numer 3 na parkiecie pojawiły się drużyny Volley Sochaczew i Szefy. Po dwóch wyrównanych setach był remis. W trzecim secie zawodnicy zapewnili kibicom solidną dawkę emocji i rywalizacji na wysokim poziomie. Łącznie łupem zawodników padły aż 64 punkty. Tę partię Volley Sochaczew wygrali 33:31.

Zawody sędziował Bartosz Sitarek. Koordynatorem cyklu jest Izabela Wojdyno, kierownik obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.