Promyk wywalczył punkt w Grodzisku

15:30, 20.11.2022 B.S. Aktualizacja: 15:31, 20.11.2022

Promyk Nowa Sucha kończył piłkarską jesień w Grodzisku Mazowieckim. Na trudnym terenie po remisie 2:2 udało się wywalczyć cenny punkt. Spotkanie XV kolejki Football Masters Ligi Okręgowej rozegrano w niedzielę 20 listopada.

Promyk Nowa Sucha grał z wyżej notowanym rezerwowym zespołem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Trzeba przyznać, że osiągnięty wynik nie jest zły, a punkt to w końcu punkt.

Strzelanie w niedzielnym meczu warszawskich rozgrywek rozpoczęli gospodarze, którzy na prowadzenie wyszli już w 9 minucie. 11 minut później Krystian Kornacki doprowadził do remisu.

- Niestety drugą połowę będziemy grali w dziesiątkę po czerwonej kartce z końcówki pierwszej połowy -

- relacjonował Promyk Nowa Sucha w mediach społecznościowych.

Spotkanie rozgrywane w Grodzisku Mazowieckim zakończyło się wynikiem 2:2. Promyk zajmuje na koniec rundy 10 miejsce w Football Masters Lidze Okręgowej. W warszawskich rozgrywkach w 15 meczach udało się piłkarzom Marcina Jaworskiego zebrać 16 punktów. Liderem jest rezerwowy zespół Znicza Pruszków, który ma ich 40. Oczko mniej zebrali piłkarze Ożarowianki.