Zamknij
REKLAMA

Brązowy medal łuczniczek

07.19, 08.08.2022 B.S.
Skomentuj
REKLAMA

Ostatni weekend lipca reprezentacja sekcji łuczniczej LKS Mazowsze Teresin spędziła w Krakowie. Tam drużyna żeńska w składzie Joanna Świerżewska, Marta Narloch i Natalia Skrok wywalczyła brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Tydzień wcześniej na Mistrzostwach Polski Juniorów w Łodzi świetnie zaprezentowała się Magdalena Zygmunciak. 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski przyciągnęły do Krakowa najlepszych zawodników w kraju. W zawodach, które zakończyły się 31 lipca świetnie spisała się drużyna żeńska LKS Mazowsze Teresin. Joanna Świerżewska, Marta Narloch i Natalia Skrok stanęły na najniższym stopniu podium. Drużyna chłopców w składzie Dominik Kozłowski, Jakub Klata, Michał Winnicki wywalczyła ósme miejsce. 

Tydzień wcześniej 22-24 lipca odbyły się LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów w Łodzi. Pierwszy dzień zawodów należał do Magdaleny Zygmunciak, która wywalczyła złoto w strzelaniu z łuku bloczkowego. 

- Pozostali reprezentanci strzelali z łuków klasycznych. Indywidualnie najwyższą lokatę zajęła Marysia Małolepsza zaś u chłopaków najwyżej uplasował się Krystian Kryszkiewicz. Największy sukces osiągnęła drużyna dziewczyn, zdobywają srebrny medal, w składzie Marysia Małolepsza, Aleksandra Rutkowska, Oliwia Dylik i Agata Michałowska. Drużyna męska zajęła także dobre, 7 miejsce - 

- poinformowała sekcja łucznicza LKS Mazowsze Teresin. 

W mikście 8 miejsce wywalczyli  Miłosz Olczak i Marysia Małolepsza. 

Źródło: LKS Mazowsze Teresin

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%