Lider za mocny. Trzecia porażka z rzędu piłkarzy Orkana Sochaczew

10:44, 08.05.2022 . Aktualizacja: 07:13, 09.05.2022

W sobotnie popołudnie piłkarze Orkana Sochaczew podejmowali lidera płockiej A klasy, GKS Góra. Niestety spotkanie zakończyło się porażką, choć na pięć minut przed końcem był remis.

Nie mają dobrej passy piłkarze Orkana Sochaczew. W sobotnie popołudnie zanotowali trzecią porażkę z rządu. Tym razem lepszy okazał się lider rozgrywek]k, GKS Góra. W pierwszej połowie nie było widać różnicy w tabeli. Choć sochaczewska drużyna przegrywała już 0:2, to za sprawą Damiana Łukawskiego zdołała doprowadzić do remisu. Goście odpowiedzieli trzecim gole, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Jakub Danowski. Po zmianie stron obie drużyny nie stworzyły dogodnych sytuacji bramkowych. Na pięć minut przed końcem był remis, ale w końcówce przyjezdni zdołali strzelić jeszcze trzy gole.

- Przegraliśmy po karygodnych błędach w obronie – nie krył niezadowolenia po meczu trener Andrzej Grzybowski.