Zamknij
REKLAMA

Rugbiści Sochaczewa na treningu w Spale: forma jest już wysoka

15:43, 24.02.2021 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend sochaczewscy rugbiści trenowali w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Celem obozu przygotowawczego do zbliżającej się rundy wiosennej była poprawa niektórych aspektów gry, jak poruszanie się w obronie i realizacja założeń taktycznych w ataku. Pierwszy domowy mecz Orkan rozegra w weekend 20-21 marca. Do Sochaczewa w ramach X kolejki przyjedzie Juvenia Kraków. Wcześniej odbędzie się zaległe spotkanie z Ogniwem Sopot. 

Orkan Sochaczew przygotowuje się do sportowej wiosny. Rugbiści w miniony weekend przebywali w Spale. O szczegółach obozu przygotowawczego opowiedział trener drużyny Maciej Brażuk. 

- Skoncentrowaliśmy się na poruszaniu w obronie, dograniu akcji ofensywnych i taktyce zespołu, którą będziemy wdrażać w rundzie wiosennej. Ośrodek Sportu w Spale zapewnia nam wszystko, łącznie z tym, że możemy podleczyć sobie drobne urazy korzystając z kriokomory, gdzie zawodnicy regenerują się. Wierzę, że to zaprocentuje w rozgrywkach.  - tłumaczy trener Brażuk. - Na tę chwilę mamy wszystkich zawodników zdrowych. Dobrze, że ten okres przygotowawczy udaje nam się przejść bez jakichkolwiek strat. Forma już jest wysoka, a na pewno będzie jeszcze lepsza, bo zawodnicy odczuwają zmęczenie okresu przygotowawczego. Pracowaliśmy nad przygotowaniem siłowym i kondycyjnym - dodaje trener Brażuk. 

Runda jesienna był udana dla naszych rugbistów, którzy przed nadchodzącą wiosną zajmują 5. miejsce w tabeli Ekstraligi. Pierwszy mecz na sochaczewskiej Maracanie odbędzie się 20-21 marca. Orkan zmierzy się z Juvenią Kraków. 

Foto: RC Orkan Sochaczew

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ObozowiczObozowicz

8 0

Ach te obozy, Maciej wie doskonale alkohol, imprezy, panienki na godziny. To były treningi. 13:58, 26.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nie wiemnie wiem

3 0

no forma jest teraz. :) co będzie w sezonie to już wiadomo. imprezy w Tułowicach i takie tam, gwałtowny spadek formy prognozuję. 16:04, 26.02.2021


pknorlenpknorlen

5 1

no to obajtek i nasz umiłowany maciuś niezłomny ministrant już mają pełne gacie. jest nadzieja że w końcu przestaną państwowe pieniądze ładować w coś tak zwanego jak polskie rugby. przestaną sponsorować tę chu....jnię zwaną teeeeera łorkan. 20:05, 26.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%