Zamknij
REKLAMA

Julia Skomiał 10. zawodniczką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

18:30, 20.02.2021 | B.S
Skomentuj foto Emek w Biegu
REKLAMA

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych udany start zaliczyła Julia Skomiał, która reprezentuje barwy Klubu Maratończyka "Aktywni" Sochaczew. Zawodniczka zakończyła rywalizację w biegu na 60 metrów na 10. miejscu. Zawody odbyły się w dniach 12-14 lutego w Toruniu. W sumie do rywalizacji przystąpiło ponad 1000 sportowców U18 i U20. 

[FOTORELACJA]10037[/FOTORELACJA]

Dla młodej zawodniczki były to pierwsze Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i śmiało można je uznać za udane. Julia Skomiał wywalczyła 10 miejsce w kraju i rywalizowała bezpośrednio z 34 zawodniczkami. 

- Oj był stres, bo to już nie są mitingi i imprezy sportowe tylko Mistrzostwa Polski. Pierwszy raz startowałam z bloków, które były podłączone pod aparaturę pomiarową. najtrudniejszy według mnie jest właśnie moment startu. Przed samym biegiem i podczas rozgrzewki mam już czas dla siebie, słucham muzyki i wtedy mogę się skoncentrować. Przy starcie już pojawiają się dodatkowe emocje, jakieś myśli i stres - tłumaczy sprinterka Julia Skomiał. 

Dumy z podopiecznej nie ukrywa trener "aktywnej" sekcji Emanuel Zimny. 

- Pamiętać trzeba, że "Aktywna" jest rocznikowo najmłodsza w swojej kategorii wiekowej U18, a sobotni start był jej debiutem w imprezie mistrzowskiej w kategorii juniora młodszego - tłumaczy trener Emanuel Zimny. 

Aktywnym życzymy dalszych sukcesów, a kibicom, by jak najszybciej mogli pojawić się na trybunach podczas wydarzeń sportowych tej rangi i dopingować zawodników. 

 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%