Porażki Unii Iłów i Orkana Sochaczew w płockiej okręgówce

20:36, 26.10.2020 B.S Aktualizacja: 20:37, 26.10.2020

Ten weekend nie był udany dla Unii i Orkana. Obie ekipy przegrały swoje mecze XI kolejki płockiej Klasy okręgowej. W sobotę 24 października Unia Iłów przegrała z Deltą Słupno na wyjeździe 2:1. Tego samego dnia Mazur Gostynin okazał się lepszy od Orkana Sochaczew i wygrał u siebie 2:0. W najbliższy weekend 1 listopada piłkarzy czeka przerwa.

Unia Iłów powalczyła, ale to gospodarze ze Słupna strzelili o jednego gola więcej, jak się okazało zwycięskiego.

- Znowu zagraliśmy bez kilku podstawowych graczy, jednak tanio nie oddaliśmy pola gospodarzom. W 35 min. kontuzji doznał Tomasz Grzywacz, który kilka minut wcześniej po pięknej akcji zdobył wyrównującego gola. W drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje bramkowe, po których mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Niestety zabrakło skuteczności. Od około 70 minuty graliśmy w dziesiątkę, bo za czerwoną kartkę boisko opuścił Mariusz Kunikowski. Niestety na 10 minut przed końcem Delta zdobyła zwycięskiego gola i tym samym wracamy bez punktów - poinformowała drużyna.

Unia Iłów zajmuje 4. miejsce w tabeli i zgromadziła 19 punktów.

Gorzej radzi sobie Orkan, który uległ na terenie rywala Mazurowi Gostynin 2:0. Sobotni mecz nie poprawił bilansu sochaczewian, którzy zamykają stawkę razem z Pogonią Słupia. Obie drużyny mają po 4 punkty w rozgrywkach. Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje Stoczniowiec Płock, który rozegrał 10 spotkań i zebrał 30 punktów. Najbliższe spotkania rozegrane zostaną w weekend 7-8 listopada.