Zamknij
REKLAMA

KS Piast Feliksów wygrywa Finał Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

03:38, 21.09.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

W weekend 19-20 września zakończyły się przerwane pandemią rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Najlepsi okazali się zawodnicy KS Piast Feliksów, którzy w finale pokonali SRS Most Wyszogród 3:0. Trzecie miejsce wywalczyli siatkarze KS Bielice. Organizator rozgrywek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przyznał także nagrody indywidualne. 

Podczas finałów Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej nagrody drużynom wręczali: Arkadiusz Karaś – Wice-przewodniczy Rady Miasta, Agata Kalińska – Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych, Anna Pawłowska – Zastępca Dyrektora MOSiR.

Najlepszy przyjmujący – Łukasz Lewandowski (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy środkowy – Kamil Dorodziński (KS Bielice)

Najlepszy atakujący – Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

Najlepszy rozgrywający – Grzegorz Kozak (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy libero – Piotr Fergin (KS Piast Feliksów)

MVP – Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

Wyniki meczów finałowych:

V miejsce

AZS Team Volley – Teresin 3:0 (25:19, 25:11, 25:22)

AZS Team Volley: Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Marcin Kołodziejski, Karol Stachurski, Arkadiusz Machnio

Teresin: Krystian Woźnicki, Dariusz Wawrzyńczak, Jakub Racinowski, Patryk Mostek, Mateusz Teodorkiewicz, Maciej Wójcik.

Zawodnikiem meczu został Karol Stachurski (AZS Team Volley)

III miejsce

KS Bielice – Volley CKU Sochaczew 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:21)

KS Bielice: Przemysław Woźniak, Patryk Kowalski, Piotr Mydlak, Cezary Michalski, Bernard Kacprzak, Kamil Dorodziński, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Dawid Walkiewicz, Jacek Raczkowski

Volley CKU Sochaczew:Robert Gajda, Marcin Gawroński, Jakub Stasiak, Dariusz Górski, Krzysztof Hajduk, Sławomir Grzelak, Maciej Sławiński, Marcin Zwierz

Zawodnikiem meczu został Damian Rąg (KS Bielice)

Finał

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 0:3 (20:25, 19:25, 23:25)

SRS Most Wyszogród: Emil Jasiński, Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła

KS Piast Feliksów: Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Patryk Pliszka, Maciej Cierpikowski, Konrad Kierzkowski, Wojciech Socha, Kacper Pawłowski, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz.

Zawodnikiem meczu został Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

Mecze sędziował Daniel Gruszczyński.

Składy drużyn XXVI edycji ALPS:

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Grzegorz Podenas, Wojciech Socha, Patryk Pliszka, Karolina Pindor, Konrad Kierzkowski, Dominik Wieczorek, Maciej Cierpikowski, Kacper Pawłowski.

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Emil Jasiński, Mariusz Pakuła, Łukasz Lewandowski, Radosław Pachelski, Tomasz Rogoziński, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Michał Lichota, Paweł Stańczak, Piotr Rasztemborski, Konrad Pięcek, Piotr Idźkowski, Jerzy Jędrzejak.

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Damian Rąg, Piotr Mydlak, Jacek Raczkowski, Krzysztof Rąg, Bernard Kacprzak, Cezary Michalski, Adam Cierebiej, Przemysław Woźniak, Patryk Kowalski, Dawid Grochowski, Łukasz Smędowski, Dawid Walkiewicz

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Michał Werłaty, Jakub Stasiak, Krzysztof Hajduk, Maciej Sławiński, Tomasz Walczewski, Bartłomiej Kacprzak, Sławomir Grzelak, Adrian Adamczyk, Tomasz Najmrocki, Maciej Nowicki, Dariusz Górski, Marcin Zwierz.

AZS Team Volley: Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Krzysztof Mamcarz, Marcin Kołodziejski, Mateusz Koperski, Krzysztof Banaszek, Mateusz Koperski, Łukasz Bartosiewicz, Tomasz Pindor, Mateusz Słowiński, Mateusz Smotarski, Piotr Konopka, Piotr Wróblewski, Bartłomiej Wiśniewski, Przemysław Lipski

Teresin: Karol Sapigórski, Dariusz Wawrzyńczak, Robert Woźniak, Piotr Czaplicki, Patryk Mostek, Roland Zakrzewski, Robert Stańczak, Krystian Woźnicki, Maciej Wójcik, Mateusz Leszczyński, Artur Trochimiak, Łukasz Wróbel, Mateusz Teodorkiewicz, Artur Toczyński, Leszek Nidziński, Jakub Racinowski.

Foto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz