Zamknij

KS Teresin z kolejnym zwycięstwem

00:57, 15.09.2020 B.S Aktualizacja: 00:58, 15.09.2020
Skomentuj

KS Teresin wywalczył kolejne 3 punkty w warszawskiej Klasie okręgowej. Piłkarze Sebastiana Kęski w sobotę 12 września pokonali na wyjeździe GLKS Nadarzyn 0:2. W IX kolejce do Teresina przyjedzie drugi zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Czy piłkarze KS-u odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu? Wszystko rozstrzygnie się na boisku. Pierwszy gwizdek w sobotę 19 września o 11:00.

Jak informuje KS Teresin:

Po ważnej wygranej w meczu z Gromem, podopieczni Sebastiana Kęski spotkali się na wyjeździe z mającym o dwa punkty w tabeli więcej zespołem GLKS Nadarzyn. Od początku spotkanie rozgrywane był w szybkim tempie. Po kilku minutach Teresin mógł prowadzić dwoma bramkami, niestety dogodnych sytuacji nie wykorzystali Wiktor Stojek i Grzegorz Węsek. Niepokojące jednak były straty na połowie przeciwnika, po których Nadarzyn organizował ciekawe akcje kombinacyjne i potrafił długo utrzymywać się przy piłce na naszej połowie. Na szczęście obrona stanęła na wysokości zadania i nie dopuszczała do bardzo groźnych sytuacji.

W 33 minucie z rzuty rożnego dośrodkowywał Michał Bargieł, a precyzyjną główką piłkę skierował do bramki jego brat Kacper i do szatni można było udać się z jednobramkową przewagą.

Druga część spotkania to dalszy ciąg mądrej gry Teresina. Gospodarze robili co mogli aby zmienić niekorzystny dla siebie wynik, na szczęście im to się nie udało. W 70 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Nadarzyna znalazł się Michał Bargiełi pewnym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie, które dzięki odpowiedzialnej grze w defensywie udało się dowieźć do końcowego gwizdka arbitra. Tym razem gra Teresina nie była tak okazała jak tydzień wcześniej, liczy się jednak efekt końcowy, a w tym przypadku wszystko zostało na właściwym miejscu.

GLKS Nadarzyn - KS Teresin 0:2 (0:1)

Bramki: Kacper Bargieł 33’, Michał Bargieł 70’

KS Teresin: Drązikowski – Szewczyk, Binienda, Smoliński, Popławski (87 Żakowski) – Stencel, Stojek (90 Izak) – Sosnovskyi (85 Yandiuk), M. Bargieł (75 Parśniak), Węsek (78 Bartosiewicz) - K. Bargieł (90 Felczak)