Zamknij
REKLAMA

Bzura Chodaków jednak w IV lidze. Zaskakujący zwrot akcji

16:24, 23.06.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Jak poinformował Mazowiecki Związek Piłki Nożnej Bzura Chodaków ostatecznie zagra w IV lidze. Choć awans nie rozstrzygnął się na boisku to sprzyjające okoliczności pozwalają Bzurze Chodaków na grę w wyższej klasie rozgrywkowej. - Trener Paweł Rzymowski zostaje w klubie - poinformował we wtorek 23 czerwca na antenie Radia Sochaczew Michał Felczak, prezes Bzury Chodaków. 

- Mamy ten upragniony awans do IV ligi. Jednak marzenia się spełniają - mówi Michał Felczak, prezes Bzury Chodaków, który nie krył swojej radości.

O awansie Bzury Chodaków zdecydowały decyzje podjęte przez drużyny zajmujące miejsca 2. i 3.

- Drużyny Skry Drobin i Orła Goleszyn ostatecznie wycofały się, wobec czego Bzura Chodaków i Kasztelan Sierpc zagrają w wyższej klasie rozgrywkowej - tłumaczy prezes Michał Felczak. 

Czy drużyna planuje wzmocnienia i zmiany personalne?

- Trener Paweł Rzymowski zostaje w klubie. Mimo nieudanych meczów kwalifikacyjnych zapracował sobie na ten sukces i wierzymy w dalszą, owocną, ciężką pracę. Zawodnicy są z nim zżyci. Rozgrywki wiążą się z dodatkowymi wyjazdami i systemem środa - sobota lub niedziela - tłumaczy prezes Felczak. - Mamy kilku nowych zawodników i nie wykluczamy też wzmocnień. W najbliższych planach także sparingi. 

Zarząd klubu liczy także na przychylność Urzędu Miasta. 30 czerwca odbędzie się spotkanie organizacyjne z burmistrzem Piotrem Osieckim i jego zastępcą Markiem Fergińskim.

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Kibic Bzury Kibic Bzury

4 4

Teraz potrzeba wzmocnien 18:58, 23.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanuszJanusz

5 3

To do sklepu i 40% na wzmocnienie.
20:42, 23.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KorekKorek

8 1

Osiecki weźmie kredyt i pomoże Bzurze, a nie sorry zapomniałem Bzura gra w piłkę a nie w rugby wiec klub musi radzić sobie sam bo na piłkę to nie ma W mieście kasy 23:17, 23.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KSBKSB

4 2

Ma wrócić Makula i Radek S. 🙂👍 00:04, 24.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA