Zamknij
REKLAMA

Bzura Chodaków zawiesza treningi. Co z seniorami i piłkarską wiosną?

12:05, 11.03.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Jak poinformowała na swoich oficjalnych kanałach Bzura Chodaków, treningi dla najmłodszych grup zostają zawieszone. To efekt sugestii Ministra Sportu. To samo dotyczy udziału piłkarzy w turniejach sportowych. Głos zabrał Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, który zawiesił rozgrywki piłkarskie do 30 marca.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

W związku z sugestią Ministra Sportu oraz decyzją o zamknięciu szkół, w trosce o zdrowie dzieci podjęliśmy decyzję o zawieszeniu do odwołania zajęć treningowych oraz udziału naszych drużyn w meczach i turniejach.

Dziękujemy za zrozumienie.
Zarząd Klubu
KS Bzura Chodaków

- Seniorzy dalej przygotowują się do rundy wiosennej Klasy okręgowej - powiedział Michał Felczak, prezes Bzury Chodaków. - Czekamy także na decyzję PZPN-u dotyczącą rozgrywek. - dodaje prezes.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje Mazowiecki Związek Piłki Nożnej:

"W związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów."

Rozpoczęcie rozgrywek płockiej Klasy okręgowej planowane było na weekend 21-22 marca. W tym wypadku kalendarz ulegnie zmianie. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz