Zamknij

VI Turniej Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym

01:47, 17.02.2020 B.S Aktualizacja: 01:51, 17.02.2020
Skomentuj

W sobotę 15 lutego do rywalizacji w ramach Grand Prix Sochaczewa ponownie przystąpili tenisiści stołowi. W kategorii Open najlepszy okazał się Radosław Jutrzyk z Tęczy Budki Piaseckie. Wśród Kobiet zwyciężyła Justyna Przastek z Grodziska, a U-15 zdominował Marcin Pawlak z UKS Lutkówka, który 5-ty raz z rzędu był poza zasięgiem rywali. Mecze 6 turnieju klasyfikacyjnego Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym rozegrano w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego.

4 w klasyfikacji generalnej Radosław Jurzyk reprezentuje klub Tęcza Budki Piaseckie. W 6 Turnieju Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym to on okazał się najlepszy i pokonał bezpośrednich rywali w walce o końcowy triumf: Macieja Osówniaka z Łyszkowic oraz Jacka Malinowskiego z Sochaczewa.

Wśród Kobiet wygrała Justyna Przastek z Grodziska Mazowieckiego, a za nią znalazły się Karolina Kukawska z Sochaczewa oraz Beata Przybylska także z Grodziska Mazowieckiego.

Kategoria U-15 pozostaje kategorią Marcina Pawlaka z UKS Lutkówka, który poza pierwszym turniejem, w którym nie startował, wygrał wszystkie 5 pozostałych. Za nim znalazł się Igor Kozak z klubu Grot Mała Wieś oraz Jakub Pawlak, także UKS Lutkówka.

Tradycyjnie zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary. Do tej pory łącznie we wszystkich kategoriach wystartowało ponad 120 zawodników. Reprezentują oni ponad 24 miejscowości, a także wiele klubów sportowych i sekcji tenisa stołowego. Turniej sędziował Tomasz Ertman.