Zamknij
REKLAMA

KS Teresin wygrywa turniej dla Mai Kapłon

20:55, 01.12.2019 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Cel był jeden - zbiórka pieniędzy dla mieszkanki gminy Teresin Mai Kapłon, która potrzebuje ponad 5 mln zł na operację kręgosłupa w Stanach Zjednoczonych. Z inicjatywy rodziców dzieci grających w piłkę zorganizowano turniej piłkarski, w którym wzięło udział 8 drużyn. Choć na boisku w niedzielę zwyciężyli gospodarze - KS Teresin, to wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom! Zebrano ponad 5 500 zł!

Turniej odbył się w niedzielę 1 grudnia. Zawodnicy grali na boisku hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W finałowym spotkaniu zmierzyły się drużyny KS Teresin oraz Wrzos Międzyborów. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2. Inicjatorem akcji dla Mai byli sami rodzice, których dzieci grają w teresińskiej drużynie. Z ramienia klubu KS Teresin turniej koordynował Kamil Malec, trener rocznika 2007. 

- Ten turniej piłki nożnej halowej został zorganizowany przez nasz KS Teresin dla rocznika 2007. Celem jest zbiórka pieniędzy dla mieszkanki gminy Mai Kapłon, którą czeka droga i skomplikowana operacja kręgosłupa - mówi Kamil Malec, koordynator turnieju i trener. 

Klasyfikacja generalna turnieju przedstawia się następująco:

1. KS Teresin

2. Wrzos Międzyborów

3. FC Płochocin

4. KS Mszczonowianka

5. Orkan Sochaczew

6. Piast Feliksów

7. KS Teresin II

8. Orzeł Kampinos

Poza emocjami sportowymi na gości czekało wiele atrakcji, w tym słodki poczęstunek, kawa, herbata, loteria fantowa, a także pokazy taneczne i występy wokalne uczniów Szkoły Podstawowej w Teresinie. Wszystkie zebrane w ten sposób środki wsparły konto Mai Kapłon. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz