Zamknij
REKLAMA

Ceramika Opoczno wygrywa Unia Boryszew CUP. Gospodarze na drugim miejscu

17:37, 30.11.2019 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Zespół Ceramiki Opoczno okazał się najlepszy podczas turnieju piłki nożnej Unia Boryszew CUP dla rocznika 2009, który odbył się w hali sportowej szkoły podstawowej nr 6 w Sochaczewie. Na drugim miejscu gospodarze Unia Boryszew. Na trzeciej lokacie zmagania ukończyli piłkarze AP Champinos Rawa Mazowiecka.

W sobotę w hali SP nr 6 w Sochaczewie rywalizowali piłkarze z rocznika 2009 w turnieju piłkarskim Unia Boryszew CUP. Organizatorem zawodów była Unia Boryszew, która w stawce ośmiu drużyn zajęła drugą lokatę. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Jezierski, który imponował formą podczas całych zawodów. 

- Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Szkoda, ze nie udało się wygrać, ale i tak było super - powiedział zaraz po odebraniu statuetki. 

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary, a wszyscy zawodnicy medale. Nie zabrakło nagród indywidualnych, a także nagród rzeczowych. Całe zawody przebiegały bardzo sprawnie i co najważniejsze punktualnie.  W organizacji turnieju mocno zaangażowali się rodzice, który takze należą się wielkie słowa uznania.

Zespół prowadzony przez Michała Orlińskiego z roku na rok robi progres. Dlaczego?

- Gramy w pierwszej lidze i to przynosi efekt. Jak się uczyć to od najlepszych. Bardzo mnie cieszy postawa chłopaków w dzisiejszym turnieju. Szkoda, że nie udało się wygrać. Podobnie jak rok temu zabrakło nam jednej bramki - powiedział po zawodach Michał Orliński, trener unitów. 

Grupa A

1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 8-1

2 AP Champions Rawa Mazowiecka 5 5-4

3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 3-2

4 Mazowia Błomino 0 0-5

 

Grupa B

1 Unia Boryszew 7 6-2

2 Ceramika Opoczno 6 3-1

3 Pogoń Siedlce 4 3-3

4 Mszczonowianka Mszczonów 0 0-6

 

Finał A

1 Ceramika Opoczno

2 Unia Boryszew

3 AP Champinos Rawa Mazowiecka

4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

 

Finał B

1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2 Pogoń Siedlce

3 Mazowia Błomino

4 Mszczonowianka Mszczonów

Najlepsi zawodnicy w Unii Boryszew – Antoni Koguc i Jakub Kamiński

Najskutecznijszy strzelec – Arkadiusz Gałecki (Pogoń Siedlce) – 8 goli

Najlepszy bramkarz – Damian Grzelak (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Najlepszy zawodnik – Szymon Jezierski (Unia Boryszew)

 

Puchar Fair Play – Pogoń Siedlce

 

Unia: Antoni Koguc, Wiktor Bednarski, Szymon Jezierski, Dariusz Jeznach, Dawid Jażdżyk, Bartosz Roróg, Marcel Donat, Mateusz Jaworski, Paweł Bodal, Michał Łukasik, Dominik Florczak, Jakub Kamiński

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz