Zamknij
REKLAMA

90 lat Bzury Chodaków - rodzinny piknik i zabytkowe auta

11:16, 29.06.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Po czwartkowej części oficjalnej czas na piknik rodzinny skierowany do wszystkich przyjaciół i sympatyków KS Bzury Chodaków, który dziś odbywa się na obiektach MOSiR-u w Chodakowie. Wśród atrakcji licytacje klubowych pamiątek, grill, sparingi drużyn juniorskich i "oldboyów", a także zlot zabytkowych Fiatów 126p i nie tylko. Zwieńczeniem sobotniego święta będzie koncert zespołu VIPOdance o godzinie 18:00.

Piknik rozpoczął się od 9:00, a pierwsi, poza organizatorami, na stadionie KS Bzury Chodaków pojawili się rodzice najmłodszych roczników piłkarskich, które rozgrywały swoje sparingi. W alejce prowadzącej od bramy w kierunku płyty boiska zaczęły się także ustawiać zabytkowe pojazdy, których już kilkanaście pojawiło się na obiektach MOSiRu. Do aut można śmiało zaglądać, a także wymienić kilka słów z właścicielami.

Gości przybywa z każdą godziną, a piknik dopiero się rozkręca.

- Jesteśmy po części oficjalnej, dlatego czas na świętowanie w nieco luźniejsze, ale także rodzinnej atmosferze. Zaczęliśmy od 9:00 rozgrywkami najmłodszych adeptów piłki nożnej. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, bo cały czas rozwija się nasza strefa rodzinna i cateringowa. Są gry i zabawy dla dzieci, przez cały dzień będzie piknikowo i rodzinnie - mówi Krzysztof Świstak, jeden z organizatorów wydarzenia, a także kierownik drużyny. 

Wśród atrakcji zaplanowano także koncert zespołu VIPOdace, który odbędzie się o godzinie 18:00. Wszystkich kibiców, a także tych, którzy chcieliby nieco więcej dowiedzieć się o klubie zapraszamy na obiekty MOSiR-u w Chodakowie. Wstęp wolny. 

W tym roku KS Bzura Chodaków świętuje swój wyjątkowy jubileusz 90-lecia istnienia klubu. Pierwsza, oficjalna część obchodów odbyła się w czwartek wieczorem. Klub Sportowy Bzura Chodaków, dawniej Chodakowianka swoje największe sukcesy odnosił w latach 50, gdy zawodnikom udało się awansować do II ligi odpowiadającej obecnej I lidze. Dawniej, poza piłką nożną, reprezentanci Bzury odnosili sukcesy w takich dyscyplinach jak kolarstwo, biegi, tenis ziemny, stołowy, a także hokej na lodzie i judo. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

janjan

0 0

czy można jeszcze kupić pamiątki klubowe?ewentualnie gdzie,smycz kubek szal itd... 11:39, 30.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone