Zamknij
REKLAMA

90 lat Bzury Chodaków - rodzinny piknik i zabytkowe auta

11:16, 29.06.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Po czwartkowej części oficjalnej czas na piknik rodzinny skierowany do wszystkich przyjaciół i sympatyków KS Bzury Chodaków, który dziś odbywa się na obiektach MOSiR-u w Chodakowie. Wśród atrakcji licytacje klubowych pamiątek, grill, sparingi drużyn juniorskich i "oldboyów", a także zlot zabytkowych Fiatów 126p i nie tylko. Zwieńczeniem sobotniego święta będzie koncert zespołu VIPOdance o godzinie 18:00.

Piknik rozpoczął się od 9:00, a pierwsi, poza organizatorami, na stadionie KS Bzury Chodaków pojawili się rodzice najmłodszych roczników piłkarskich, które rozgrywały swoje sparingi. W alejce prowadzącej od bramy w kierunku płyty boiska zaczęły się także ustawiać zabytkowe pojazdy, których już kilkanaście pojawiło się na obiektach MOSiRu. Do aut można śmiało zaglądać, a także wymienić kilka słów z właścicielami.

Gości przybywa z każdą godziną, a piknik dopiero się rozkręca.

- Jesteśmy po części oficjalnej, dlatego czas na świętowanie w nieco luźniejsze, ale także rodzinnej atmosferze. Zaczęliśmy od 9:00 rozgrywkami najmłodszych adeptów piłki nożnej. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, bo cały czas rozwija się nasza strefa rodzinna i cateringowa. Są gry i zabawy dla dzieci, przez cały dzień będzie piknikowo i rodzinnie - mówi Krzysztof Świstak, jeden z organizatorów wydarzenia, a także kierownik drużyny. 

Wśród atrakcji zaplanowano także koncert zespołu VIPOdace, który odbędzie się o godzinie 18:00. Wszystkich kibiców, a także tych, którzy chcieliby nieco więcej dowiedzieć się o klubie zapraszamy na obiekty MOSiR-u w Chodakowie. Wstęp wolny. 

W tym roku KS Bzura Chodaków świętuje swój wyjątkowy jubileusz 90-lecia istnienia klubu. Pierwsza, oficjalna część obchodów odbyła się w czwartek wieczorem. Klub Sportowy Bzura Chodaków, dawniej Chodakowianka swoje największe sukcesy odnosił w latach 50, gdy zawodnikom udało się awansować do II ligi odpowiadającej obecnej I lidze. Dawniej, poza piłką nożną, reprezentanci Bzury odnosili sukcesy w takich dyscyplinach jak kolarstwo, biegi, tenis ziemny, stołowy, a także hokej na lodzie i judo. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

janjan

0 0

czy można jeszcze kupić pamiątki klubowe?ewentualnie gdzie,smycz kubek szal itd... 11:39, 30.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone