Zamknij
REKLAMA

Bzura Chodaków awansowała do Ligi Okręgowej

22:13, 19.05.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Bzura Chodaków na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zapewniła sobie awans do ligi okręgowej.

Drużyna z Chodakowa ma obecnie dwanaście punktów przewagi nad trzecią Zorzą Szczawin Kościelny i korzystniejszy bilans spotkań.   Ostatnie zwycięstwo nad Spójnią Małą Wieś nie przyszło łatwo. Goście mieli swoje sytuacje i mogli równie dobrze wywieźć trzy punkty. Ostatecznie za sprawą Kamila Wojciechowskiego Bzura dzięki zwycięstwu ma już zapewniony awans do ligi okręgowej. 

Po raz ostatni w lidze okręgowej Bzura występowała w sezonie 2011-12.

Bzura Chodaków na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zapewniła sobie awans do ligi okręgowej.

Warszawska liga okręgowa

KS Teresin – MKS II Piaseczno 3:1 (2:0)

Bramki: Kacper Bargieł 2, Sylwester Płacheta

Teresin: Warszawski, Żakowski, Smoliński, Zych, Popławski, Węsek (M.Bauman), Grefkowicz, Płacheta (Szczepaniak), Bartosiewicz, Michał Bargieł (P.Bauman)< Kacper Bargieł

Płocka liga okręgowa

Unia Iłów – Skrwa Łukomie 5:3 (2:2)

Bramki: Rafał Trakul 3, Tomasz Grzywacz, Jakub Lis

Unia: Duda, Rafalski (D.Wojciechowski), P.Chmielak (D.Świątek), Żakowski (Rząp), Trafalski, Kunikowski (Lis), K.Wojciechowski, Krasoń (Karasek), Struzik (Felczak), Trakul, Grzywacz (Kobierecki)

Warszawska A klasa

Promyk Nowa Sucha – Partyzant Leszno 2:0 (1:0)

Bramki: Piotr Kamiński, Marcin Jaworski

Promyk: Marcin Grzywacz, Michał Maciak, Paweł Kutkowski, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Mateusz Figat (85′ Jakub Teodorowicz), Marcin Jaworski, Kamil Wróbel (80′ Tomasz Mikulski), Maciej Nowicki (82′ Karol Drązikowski), Piotr Ufa (65′ Kamil Dalke) i Piotr Kamiński (46′ Arkadiusz Cieślak).

Płocka A klasa

Bzura Chodaków – Spójnia Mała Wieś 3:2 (2:1)

Bramki: Kamil Wojciechowski 2, Jakub Kowalski

Bzura: M.Kowalski, Kawczyński, J.Kowalski, Krawczak (Adamski), Wierzbicki, Wojciechowski, Tomczyk (Piórkowski), Jeznach (Karczewski), Strzelczyk, Siejka (Żółtowski), Kacprzak

Płocka B klasa

Unia II Czermno – Orkan Sochaczew 1:3 (0:2)

Bramki: Cezary Czarnecki, Patryk Malinowski (k), Grzegorz Affek

Orkan: Kośmider (Gomza) – Strzelczyk (Tomaszewski), P. Kołodziejczak, Jaworski, Kobierecki, Widyński (Jeznach), Malinowski, Affek, Bardziński, Rzeźniczek, Czarnecki

Trampkarze
Płocka I Liga C1 (U-15) - rocznik 2004/2005

Wisła Nowy Duninów - Orkan 1:3 (1:0) 
Bramki: Patryk Rygacki, Filip Offerczak, Bartłomiej Rybak.

Młodzicy młodsi
Płocka II liga D2 (U-12) - rocznik 2007

Sparta Mochowo - Orkan 7:2 (3:2)
Bramki: Cezary Orlikowski, Krystian Panek.

Orlicy starsi
Płocka Orlen Liga (U11) - rocznik 2008/2009

Huragan Bodzanów - Orkan 2:2
Bramki: Wiktor Stolarski, Hubert Duplicki.
Unia Iłów - Orkan 2:1
Bramka: Oliwier Sabalski.
FEA Gostynin - Orkan 5:1 
Bramka: Adam Wosiński.
Sparta Płock - Orkan 0:1 
Bramka: Oskar Kazimierczak.
Kasztelan Sierpc - Orkan 0:3 walkower

 

 

foto: Krzysztof MUDIN Lewandowski

 

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone