Zamknij
REKLAMA

Teresin zagra dla Magdy Rosy

22:36, 13.05.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

19 maja od 13.00 w Teresinie odbędzie się turniej piłki nożnej pod hasłem "Gramy dla Magdy"

- Gramy dla Magdy Rosy, to mieszkanka naszej gminy, która zachorowała. Chcemy w ten sposób, poprzez turniej piłki nożnej, pomóc i wesprzeć - mówi Justyna Kamińska, organizator gminy Teresin, animator sportu.

Kto może zagrać?

- Osoby pełnoletnie, ale również Ci, którzy ukończyli 16 lat, ale za zgodą rodziców - dodaje Kamińska.

Oprócz zmagań piłkarzy organizatorzy, czyli GOK Teresin, przygotowali inne atrakcje.

- Będzie zumba kids i zumba dla każdego, którą poprowadzi Kamil Solski. Będzie sparing piłkarzy z rocznika 2010 roku. Oprócz tego będą przejażdżki konne. Dodatkowo sołtysi z naszej gminy zadbali o słodki poczęstunek  - zaznacza Justyna Kamińska.

To nie pierwsza tego typu impreza w gminie Teresin.

- To prawda. My gramy dla Magdy od ponad roku, kiedy to dowiedzieliśmy się o jej chorobie - dodaje Marcin Odolczyk, rzecznik prasowy starostwa powiatowego w Sochaczewie, który objęło patronat nad tym wydarzeniem.

Społeczeństwo z Teresina jest chętne na tego typu imprezy. Rok temu odbył się turniej piłki nożnej, na którym pomagano Magdzie.

- W marcu zorganizowałem turniej dla uczniów. Cieszył się on dużym powodzenie. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie - dodaje Odolczyk.

Bądźmy 19 maja w Teresinie. Warto pomóc osobą potrzebującym, choćby swoją obecnością.

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone