Zamknij
REKLAMA

Teresin zagra dla Magdy Rosy

22:36, 13.05.2019 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

19 maja od 13.00 w Teresinie odbędzie się turniej piłki nożnej pod hasłem "Gramy dla Magdy"

- Gramy dla Magdy Rosy, to mieszkanka naszej gminy, która zachorowała. Chcemy w ten sposób, poprzez turniej piłki nożnej, pomóc i wesprzeć - mówi Justyna Kamińska, organizator gminy Teresin, animator sportu.

Kto może zagrać?

- Osoby pełnoletnie, ale również Ci, którzy ukończyli 16 lat, ale za zgodą rodziców - dodaje Kamińska.

Oprócz zmagań piłkarzy organizatorzy, czyli GOK Teresin, przygotowali inne atrakcje.

- Będzie zumba kids i zumba dla każdego, którą poprowadzi Kamil Solski. Będzie sparing piłkarzy z rocznika 2010 roku. Oprócz tego będą przejażdżki konne. Dodatkowo sołtysi z naszej gminy zadbali o słodki poczęstunek  - zaznacza Justyna Kamińska.

To nie pierwsza tego typu impreza w gminie Teresin.

- To prawda. My gramy dla Magdy od ponad roku, kiedy to dowiedzieliśmy się o jej chorobie - dodaje Marcin Odolczyk, rzecznik prasowy starostwa powiatowego w Sochaczewie, który objęło patronat nad tym wydarzeniem.

Społeczeństwo z Teresina jest chętne na tego typu imprezy. Rok temu odbył się turniej piłki nożnej, na którym pomagano Magdzie.

- W marcu zorganizowałem turniej dla uczniów. Cieszył się on dużym powodzenie. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie - dodaje Odolczyk.

Bądźmy 19 maja w Teresinie. Warto pomóc osobą potrzebującym, choćby swoją obecnością.

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz