Zamknij
REKLAMA

Orkan Sochaczew awansował do A klasy

20:57, 12.05.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

W minionej kolejce piłkarskiej doczekaliśmy się w końcu awansu piłkarzy Orkana Sochaczew. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Orkan wywalczył upragniony awans. Trzech punków do awansu brakuje Bzurze Chodaków, która prowadzi w A klasie płockiej i jest na najlepszej drodze do promocji do klasy okręgowej. 

Warszawska liga pkręgowa

Milan Milanówek – KS Teresin 1:0 (0:0)

Teresin: Warszawski, Żakowski, Smiliński, Zych, Popławski, M.Bauman (Oziemblewski), Grefkowicz, Węsek, Gmurek (Szczepaniak), Michał Bargieł, Bartosiewicz

Płocka liga okręgowa

Błyskawica Lucień – Unia Iłów 1:3 (0:2)

Bramki: Tomasz Grzywacz 2, Kamil Wocjiechowski

Unia: Duda, Rafalski (Józwik), Żakowski, K.Świątek (Kobierecki), Trafalski (D.Wojciechowski), Lis (Skrzynecki, Karasek), Krasoń, K.WOjciechowski, Struzik, Trakul, Grzywacz

Warszawska A klasa

Piast Feliksów – Błonianka II Błonie 2:1 (1:0)

Bramki: Bartosz Woźnica 2

Piast: Florczak, Kozłowski, Ciealsk, Zych, Rembiejewski, Góralczyk, Marcinkowski, Różycki, Zwierzchowski, Oliwa, Woźnica

Passovia Pass - Promyk Nowa Sucha 1:1 (0:1)

Bramka: Marek Simiński

Promyk: Bartłomiej Siekiera, Marcin Jaworski, Marek Simiński, Paweł Kutkowski, Łukasz Pacholski, Aleksander Psiuk (46′ Michał Maciak), Damian Chełmiński (46′ Paweł Księżak), Marcin Gajda, Maciej Nowicki, Marcin Nowak (80′ Adam Barcikowski) i Mateusz Figat.

Ryś Laski – Tajfun Brochów 5:0 (2:0)

Tajfun: Pręgowski, Sobański (M.Orliński), P.Orliński, Foks, Pisarek, Fijołek, Nowakowski, Wiciak, Danowski, Paciorkowski (Jaczyński), Szypszak

Płocka A klasa

Zorza Szczawin Kościelny – Bzura Chodaków 0:1 (0:0)

Bramka: Kamil Wojciechowski

Płocka B klasa

Orkan - Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (2:0)
Bramki: Adrian Rzeźniczek 2, Przemysław Bardziński.

Orkan: Dawid Kuśmider, Radosław Jaworski, Łukasz Kobierecki / Jakub Pietrzyk, Robert Kołodziejczak, Kamil Śmigiel (Jakub Skumiał), Grzegorz Affek (Piotr Tomaszewski), Patryk Malinowski, Adrian Rzeźniczek, Przemysław Bardziński, Hubert Majszak, Cezary Czarnecki

Warszawska B klasa

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki – Sokół Budki Piaseckie 5:1 (4:0).
Bramka: Patryk Gzik

Sokół:Artur Stencel- Paweł Pałuba, Adrian Bylicki, Łukasz Ogrodzki, Sebastian Kutyłowski, Marcin Rosa, Kamil Bigaj, Sebastian Sułecki, Rafał Piaskowski, Rafał Fijołek, Patryk Gzik


Piłka młodzieżowa

Trampkarze
Płocka I Liga C1 (U-15) - rocznik 2004/2005

Orkan - Delta Słupno 4:1 (2:0)
Bramki: Cezary Pietrasik -2, Filip Offerczak -2.

MŁODZICY STARSI
Płocka I liga D1 (U-13) - rocznik 2006
Orkan - Mazowia Słubice 3:0 walkower

Płocka II liga okręgowa D2 Młodzików 

Start Proboszczewice - AP Bzura Chodaków 1:4 

Bramki: Karol Narkintowicz 2, Antoni Bieńczyk, Norbert Lewandowski


 


 

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

kibickibic

0 0

No i git, nie ma jak derby z Promykiem :) 11:49, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone