W minionej kolejce piłkarskiej doczekaliśmy się w końcu awansu piłkarzy Orkana Sochaczew. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Orkan wywalczył upragniony awans. Trzech punków do awansu brakuje Bzurze Chodaków, która prowadzi w A klasie płockiej i jest na najlepszej drodze do promocji do klasy okręgowej.
Warszawska liga pkręgowa
Milan Milanówek – KS Teresin 1:0 (0:0)
Teresin: Warszawski, Żakowski, Smiliński, Zych, Popławski, M.Bauman (Oziemblewski), Grefkowicz, Węsek, Gmurek (Szczepaniak), Michał Bargieł, Bartosiewicz
Płocka liga okręgowa
Błyskawica Lucień – Unia Iłów 1:3 (0:2)
Bramki: Tomasz Grzywacz 2, Kamil Wocjiechowski
Unia: Duda, Rafalski (Józwik), Żakowski, K.Świątek (Kobierecki), Trafalski (D.Wojciechowski), Lis (Skrzynecki, Karasek), Krasoń, K.WOjciechowski, Struzik, Trakul, Grzywacz
Warszawska A klasa
Piast Feliksów – Błonianka II Błonie 2:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Woźnica 2
Piast: Florczak, Kozłowski, Ciealsk, Zych, Rembiejewski, Góralczyk, Marcinkowski, Różycki, Zwierzchowski, Oliwa, Woźnica
Passovia Pass - Promyk Nowa Sucha 1:1 (0:1)
Bramka: Marek Simiński
Promyk: Bartłomiej Siekiera, Marcin Jaworski, Marek Simiński, Paweł Kutkowski, Łukasz Pacholski, Aleksander Psiuk (46′ Michał Maciak), Damian Chełmiński (46′ Paweł Księżak), Marcin Gajda, Maciej Nowicki, Marcin Nowak (80′ Adam Barcikowski) i Mateusz Figat.
Ryś Laski – Tajfun Brochów 5:0 (2:0)
Tajfun: Pręgowski, Sobański (M.Orliński), P.Orliński, Foks, Pisarek, Fijołek, Nowakowski, Wiciak, Danowski, Paciorkowski (Jaczyński), Szypszak
Płocka A klasa
Zorza Szczawin Kościelny – Bzura Chodaków 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Wojciechowski
Płocka B klasa
Orkan - Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (2:0)
Bramki: Adrian Rzeźniczek 2, Przemysław Bardziński.
Orkan: Dawid Kuśmider, Radosław Jaworski, Łukasz Kobierecki / Jakub Pietrzyk, Robert Kołodziejczak, Kamil Śmigiel (Jakub Skumiał), Grzegorz Affek (Piotr Tomaszewski), Patryk Malinowski, Adrian Rzeźniczek, Przemysław Bardziński, Hubert Majszak, Cezary Czarnecki
Warszawska B klasa
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki – Sokół Budki Piaseckie 5:1 (4:0).
Bramka: Patryk Gzik
Sokół:Artur Stencel- Paweł Pałuba, Adrian Bylicki, Łukasz Ogrodzki, Sebastian Kutyłowski, Marcin Rosa, Kamil Bigaj, Sebastian Sułecki, Rafał Piaskowski, Rafał Fijołek, Patryk Gzik
Piłka młodzieżowa
Trampkarze
Płocka I Liga C1 (U-15) - rocznik 2004/2005
Orkan - Delta Słupno 4:1 (2:0)
Bramki: Cezary Pietrasik -2, Filip Offerczak -2.
MŁODZICY STARSI
Płocka I liga D1 (U-13) - rocznik 2006
Orkan - Mazowia Słubice 3:0 walkower
Płocka II liga okręgowa D2 Młodzików
Start Proboszczewice - AP Bzura Chodaków 1:4
Bramki: Karol Narkintowicz 2, Antoni Bieńczyk, Norbert Lewandowski
kibic11:49, 14.05.2019
0 0
No i git, nie ma jak derby z Promykiem :) 11:49, 14.05.2019