Zamknij

Rodzina rugbowa zaprezentowana

11:24, 14.09.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 13 września w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Kusocińskiego 2 odbyła się prezentacja wszystkich drużyn Rugby Club Orkan Sochaczew. To pierwsze tego typu wydarzenie, ab w jednym miejscu zaprezentować wszystkich członków rodziny rugbowej w naszym mieście. 

Jako pierwsi zaprezentowali się ci, którzy w 1971 roku zakładali sekcję rugby w Sochaczewie, czyli Ireneusz i Bogdan Pietrak oraz Marian Wendkowski. Następnie na środek parkietu weszli seniorzy, a później juniorzy, kadeci, młodzicy, żacy i żeńska drużyna Tygrysic wraz ze swoimi trenerami. Piękna oprawa tej prezentacji sprawiła, że dało się czuć sportowe święto.

Na koniec kwiaty i podziękowania dostali: Maciej Misiak za wprowadzenie zespołu seniorów do ekstraligi oraz Zdzisław Szczybelski, który prowadził drużynę młodzików. Bukiet kwiatów otrzymał również Andrzej Kopyt, który rozpoczął pracę z drużyną seniorów. 

Na koniec głos zabrał Mieczysław Głuchowski, prezes RC Orkan Sochaczew, który życzył powodzenia wszystkim drużynom w nowym sezonie oraz zaprosił na niedzielny mecz ekstraligi rugby. Rywalem sochaczewskiego zespołu będą Budowlani Lublin. 

(Redakcja)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone