W piątkowe popołudnie w żyrardowskiej Resurcie odbyła się konferencja prasowa promująca Narodową Galę Bokserską BOXING NIGHT 14, która odbędzie się 25 maja na stadionie Narodowym. Impreza wpisuje się w 100 rocznicę obchodów odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Organizatorem gali jest Marcin Najman, który dodatkowo będzie jedną z głównych postaci na stadionie Narodowym. Gospodarzem natomiast po raz kolejny miasto Żyrardów.
Spotkanie poprowadziła znana aktorka Anna Dereszowska. Na początku oficjalnie przekazano czek na 12.200,00 złotych dla Jędrka Różewskiego, który aktualnie toczy najważniejszą walkę w swoim życiu. Kwota została zebrana podczas Boxing Night 13, która w ubiegłym roku odbyła się w Żyrardowie. Głównym pojedynkiem charytatywnym było starcie Marcina Najmana z Lucjanem Krzysztofem Chrzanowskim, zastępcą burmistrza Żyrardowa.
Wśród przybyłych gości obecni byli m.in. Mariusz Wach, czołowy bokser na świecie, Izu Ugonoh, największa nadzieja polskiego boksu zawodowego, czy Ewa Piątkowska, aktualna Mistrzyni Świata federacji WBC. Oprócz niego do Żyrardowa zawitali: Igor Kolacin, mistrz Europy, Michał Wlazło, czołowy Polski zawodnik K1, Rafał Jackiewicz, trzykrotny mistrz Europy, Piotr Hallman, weteran organizacji UFC i Robert Talarek, mistrz interkontynentalny organizacji IBO i IBF.
Swojego zadowolenia nie krył Wojciech Jasiński, prezydent Żyrardowa, który zapowiedział, że na początku października gala boksu zawodowego zawita do Żyrardowa.
Marcin Najman, organizator gali, mistrz Europy:
Ewa Piątkowska, aktualna Mistrzyni Świata federacji WBC, była rugbistka Tygrysic Sochaczew:
:
Mariusz Wach, czołowy bokser na świecie:
Wojciech Jasiński, prezydent Żyrardowa:
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz