Zamknij

Apel do mieszkańców w związku z obchodami Święta Niepodległości

M. 13:38, 05.11.2025 Aktualizacja: 13:39, 05.11.2025
Skomentuj

W związku z obchodami Święta Niepodległości w Sochaczewie, 11 listopada przed południem ulica Staszica między Narutowicza a Pokoju będzie nieprzejezdna. W tym czasie pod komendą straży pożarnej odbędą się główne uroczystości. Ratusz ma specjalny apel do mieszkańców.

W poniedziałek 11 listopada mieszkańcy Sochaczewa muszą się liczyć z pewnymi utrudnieniami w ruchu. W związku z obchodami Święta Niepodległości w godzinach przedpołudniowych ulica Staszica na odcinku od Narutowicza do Pokoju będzie nieprzejezdna. Jest też apel ratusza dotyczący parkowania.

- Mamy taką prośbę do mieszkańców, aby 11 listopada w godzinach od 10.00 do 13.00 nie parkowali pojazdów na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz przed parkingiem przy naszym muzeum, ponieważ w tym czasie w rejonie tych instytucji będą odbywać się uroczystości, a zaparkowane pojazdy po prostu będą utrudniać przebieg oraz blokować przestrzeń niezbędną do organizacji tych wydarzeń –

- wyjaśnia Julia Kuligowska, kierownik Referatu Kultury i Turystyki Urzędu Miasta.

(M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%