Zamknij

Iłów koncertowo pożegnał lato. Uczczono jubileusz zespołu MIG

Red. 00:12, 29.08.2025 Aktualizacja: 14:31, 21.10.2025
2

W czwartek, 28 sierpnia, w Iłowie odbyło się XXV Wielkie Pożegnania Lata w rytmach muzyki disco polo. Tego dnia na jednej scenie pojawili się najwięksi wykonawcy tego nurtu muzycznego w Polsce. Dopisała pogoda i publiczność, która bawiła się do późnych wieczornych godzin. Tego dnia świętowano dwa jubileusze - 25-lecie samej imprezy, jak i 25-lecie zespołu MIG. 

[FOTORELACJA]16029[/FOTORELACJA]

Od dwudziestu pięciu lat Robert Klatt wraz z partnerami w ostatni czwartek wakacji organizuje w Iłowie imprezę taneczną w rytmach muzyki disco polo.
Tego dnia do Iłowa przyjechały największe gwiazdy tego gatunku muzyki. Ponad trzydzieści grup w jednym miejscu bawiło licznie przybyłą publiczność.

- Nie spodziewałem się, robiąc pierwszy koncert w Iłowie, że doczekam takiego jubileuszu. Tym bardziej się cieszę, że impreza przetrwała tyle lat - 

- mówił Robert Klatt, pomysłodawca i główny organizator wydarzenia.

Wśród zespołów nie mogło zabraknąć tych, którzy z imprezą są związani od samego początku, czyli grup Classic, Boys i Akcent. Pierwszy raz w Iłowie wystąpił Skolim, który w tym roku cieszy się bardzo dużą popularnością, głównie dzięki swojemu hitowi „Wyglądasz idealnie”.

- Bardzo podoba mi się w Iłowie. Tu jest niesamowita publiczność, dla której mam dziś najnowszy swój utwór "Chcę Cię przytulać" - 

- mówił tuż przed koncertem Król Latino.

Podczas tego muzycznego wydarzenia jubileusz 25-lecia istnienia obchodził zespół MIG, który składa się z czwórki rodzeństwa. 

- Czujemy wielką radość z okazji naszego jubileuszu. Dzisiejszy koncert jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju - 

- mówił Marek Gwiazdowski, lider grupy MIG.

Z okazji jubileuszu zespołu na scenie pojawił się tort, a wszyscy zgromadzeni pod sceną odśpiewali głośne "Sto Lat". Dodatkowo zaproszone zespoły w duetach wykonały kilka utworów płońskiej grupy. 
Publiczność bawiła się do późnych wieczornych godzin. Oprócz muzyki nie zabrakło dodatkowych atrakcji, jak każdego roku.

Miejmy nadzieję, że za rok w Iłowie będzie można znów pożegnać lato w rytmach muzyki disco polo.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

Xyz Xyz

10 2

Wieś tańczy wieś śpiewa. Po imprezie tylko mnóstwo syfu i zdeptaną piękna murawa.

07:48, 29.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DoloDolo

0 0

A wójt do sprzątania jak chce miasta dał dużo kasy podatników

11:29, 01.09.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%