Mamy ważną informację dla mieszkańców Gminy Sochaczew. W związku z awarią Stacji Uzdatniania Wody w Dachowej, mieszkańcy kilku miejscowości proszeni są niewykorzystywanie wody do podlewania działek.
- W związku z awarią Stacji Uzdatniania Wody w Dachowej, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie zwraca się z prośbą o niewykorzystywanie wody do podlewania działek aż do momentu usunięcia awarii –
- informuje Urząd Gminy Sochaczew.
Prośba dotyczy szczególnie mieszkańców miejscowości: Dachowa, Altanka, Rozlazłów, Bronisławy, Żdżarów, Kuznocin, Władysławów.
Planowany termin usunięcia awarii: 25 kwietnia br.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz