Joanna Niewiadomska – Kocik potwierdza swój start w wyborach na burmistrza Sochaczewa. Jej komitet to zarejestrowane już Forum Samorządowe Piotra Osieckiego, które kieruje miastem od 13 lat. - Startowanie w barwach Forum to dla mnie zaszczyt. Każdy widzi, jak przez te ostatnie lata zmienił się i zmienia na lepsze Sochaczew. Rewitalizacja parków, budowa amfiteatru, bulwary, plaża, kawiarnia nad Bzurą czy wielomilionowe inwestycje w oświatę, budowa dwóch hal sportowych, przebudowa stadionów, kompleksowe działania związane z geotermią, budowa żłobka, asfaltowanie 150 dróg miejskich, można by wymieniać jeszcze długo – mówi sekretarz naszego miasta.
Jak czas temu w naszych mediach Piotr Osiecki oświadczył, że nie będzie się ponownie ubiegał o fotel burmistrza Sochaczewa. Jednocześnie rekomendował na to stanowisko sekretarz miasta dr Joannę Niewiadomską – Kocik. Dziś już wiemy, że pani sekretarz podjęła wyzwanie.
- Do podjęcia tej decyzji przyczyniła się reakcja na wywiad burmistrza, w którym Piotr Osiecki wskazał moje nazwisko jako potencjalnego kandydata z ramienia Forum. Ta fala entuzjazmu, wsparcia, chęci pomocy w kampanii wyborczej, która płynęła ze środowisk organizacji pozarządowych, różnych grup nieformalnych, moich byłych współpracowników, uczniów, absolwentów, to sprawiło, że podjęłam to wyzwanie. Wkrótce się okazało, że 60 osób zrzeszonych w komitecie honorowym chętnie zgodziło się mnie poprzeć w kandydowaniu. Wśród tych osób są burmistrzowie Piotr Osiecki i Bogumił Czubacki, dyrektorzy instytucji kultury, instytucji edukacyjnych, ale też liderzy różnych ugrupowań sportowych, senioralnych, szefowe związków zawodowych czy też uznani nauczyciele, artyści, trenerzy, jednym słowem bogate grono osób, które zechciało przyjąć zaproszenie do tego komitetu honorowego. To właśnie sprawiło, że podjęłam decyzję ubiegania się o urząd burmistrza miasta Sochaczew –
- argumentuje Joanna Niewiadomska Kocik.
Mimo że sekretarz nie jest mieszkanką Sochaczewa, bo na co dzień mieszka w Warszawie, niemal całe życie zawodowe (ponad 30 lat) związała z naszym miastem. Znamy ją z pracy w naszej Państwowej Szkole Muzycznej, gdzie od 1986 roku uczy gry na fortepianie, ale też gdzie w latach 2000-14 była dyrektorem. W 2009 roku otrzymała tytuł Sochaczewianina Roku. Po drodze pracowała jako doradca metodyczny w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, była wizytatorem szkół artystycznych, dyrektorem Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych. W latach 2016 – 17 kierowała Muzeum Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli. W Urzędzie Miasta Sochaczew pracuje od 2017 roku.
Joannę Niewiadomską Kocik zapytaliśmy, czy poparcie Forum Samorządowego, które rządzi Sochaczewem od 13-tu lat, to na pewno plus, a nie swego rodzaju obciążenie?
- Nie sądzę, żeby to było obciążenie. Każdy widzi, jak przez te ostatnie lata zmienił się i zmienia na lepsze Sochaczew. Rewitalizacja parków, budowa amfiteatru, bulwary, plaża, kawiarnia nad Bzurą czy wielomilionowe inwestycje w oświatę, budowa dwóch hal sportowych, przebudowa stadionów, kompleksowe działania związane z geotermią, budowa żłobka, asfaltowanie 150 dróg miejskich, można by wymieniać jeszcze długo. W Forum samorządowym są samorządowcy, którzy znają realia samorządu. Patrząc na to wszystko, nie uważam, żeby to było obciążenie, wręcz przeciwnie, startowanie w barwach Forum to dla mnie zaszczyt.
Forum Samorządowe ma już hasło, z jakim stanie w szranki o miejsca w radach i na fotelu burmistrza 7 kwietnia. To „Wybieramy Sochaczew z przyszłością”.
- Sens jest głębszy. Mój program wyborczy jest tożsamy z programem kandydatów do rady miasta. Zawarte w nim zadania zostały głęboko przeanalizowane odnośnie finansowania. Teraz jest wyjątkowy czas, ponieważ marszałek ogłasza nabory wniosków o fundusze unijne w perspektywie 2021 – 27. Należy wspólnie zadbać o to, żeby aplikować i stworzyć przyjazne miejsce dla każdego człowieka, dlatego razem wybieramy Sochaczew z przyszłością.
Program wyborczy Forum Samorządowego Piotra Osieckiego zakłada inwestycje w dziesięciu obszarach. Znajdziemy tu między innymi usprawnienie komunikacji publicznej, tak, by na przystankach newralgicznych autobusy pojawiały się nie rzadziej niż raz na 15 – 30 minut; budowę terenów rekreacyjnych nad Zalewem w Boryszewie; utworzenie żłobka w Chodakowie, wyprawki dla nowo narodzonych mieszkańców; zwiększenie wysokości dodatków motywacyjnych i nagród dla nauczycieli; program wspierania seniorów pod hasłem „Srebrny senior”; utworzenie w SCK w Chodakowie filii Muzeum Ziemi Sochaczewskiej z kolekcją zbiorów poświęconych Chemitexowi i historii dawnej wsi Chodaków, która w kilka dekad zmieniła się w miasto; coroczne kino plenerowe na bulwarach i w Chodakowie; instalację zadaszonych, sezonowych wiat w pobliżu Strefy Aktywności nad Bzurą, doposażenie amfiteatru w elementy pozwalające na korzystanie z obiektu w różnych warunkach pogodowych: zwiększenie wydatków na kulturę, sport i rekreację, w tym na dotacje dla organizacji pozarządowych.
Szczegóły programu można już poznać na stronie Forum WybieramySochaczew2024.pl.
71 8
A co to za kobieta, nie znam jej, ona wogole z Sochaczewa jest?
36 4
Żyrardowianka mieszkająca w Warszawie
14 6
poziom kandydatów na burmistrza jest przerażająco nisko. Może naprawdę zrobić jakieś losowanie i nie fatygować się w wybory. wtedy ta pani może i będzie miała szanse wygrać
10 22
Bardzo pracowita kobieta, rzetelna i uczciwa. Świetnie wykształcona, czym nie każdy kandydat może się poszczycić. Trochę nie pasuje do dzisiejszej polityki, bo w dzisiejszych czasach trzeba być chamem bez skrupułów a ta pani kulturę osobistą i inteligencję ma na bardzo wysokim poziomie.
22 7
To prawda, maskę przemiłej i kulturalnej osoby wkłada idealnie. Prawdziwą twarz znają natomiast Ci którzy ją dobrze poznali.
62 10
Z jakiego Forum, wszyscy radni odeszli z forum
69 11
program extra, zadłużą miasto na 100 lat
67 10
No to dług miasta będzie razy 100 000 000 000 000 000 😭😭😭
11 2
A CZY TA PANI ROZLICZA SIE Z PITU W SOCHACZEWIE ???CZY JEST MIESZKANKA SOCHACZEWA ??CZY PARTYJNYM SKOCZKIEM ZE STOLICY ??? I CZY MA MENAGERSKIE WYKSZTALCENIE Z ZARZADZANIA ORGANIZACJA I EKONOMICZNE ??TO MIESZKANCY CHCA WIEDZIEĆ.
58 9
Zamiast realizować zadania miasta to robią z tego programu wyborczy i jeszcze wykorzystują funpage miasta do propagandy
59 12
Komitet honorowy to wszyscy zatrudnieni w strukturach miasta buhahaha
36 9
Taaa za karę i pod groźbą pewnie
48 5
ja to tylko tak tutaj zostawię...
https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/pis-zapowiada-darmowe-prawo-jazdy-w-szkolach-komentuje-dr-maciej-kulka-st7373647
...kto za to zaplaci i ile będzie kosztował ten program. "Obietnice za pieniądze podatników"!
50 7
Pani wystawiona przez Osieckiego, który sam dał nogę.
10 21
Drugi kandydat , Janiak, też jest od Osieckiego. Ciekawe ilu ich jeszcze wystawi?
7 20
Janiak jest od Gonty
25 9
Daniel Janiak startuje z własnego komitetu 😊
51 8
Autobusy na minuty a to my w mieście nie mamy jednostki która to ogarnia. To zlikwidować jak nie potrafią ogarnac autobusów tylko do programu wpisuja
19 2
Będą ogarniać autobusy których nie ogarnęli przez tyle lat mając realny wpływ na ogarnianie autobusów które nie są ogarnięte. Ogarniasz?
44 9
Kto to
7 13
Ta, co wymyśliła festiwal jazzowy, festiwal folk, artystyczne kramnice z teatrzykami dla dzieci i dużo więcej.. Takich ludzi nam potrzeba.
13 3
Czyli nic ciekawego nie wymyśliła. Wydziale propagandy UM weźcie się za robotę a nie anonimowo trollujecie.
44 6
Mimo że sekretarz nie jest mieszkanką Sochaczewa, bo na co dzień mieszka w Warszawie
9 12
Od ponad 30 lat pracuje w Sochaczewie. I to jaki pracuje! To dla mnie najlepsza rekomendacja. Super kandydat.
7 11
Mirek Orliński nawet dnia nie mieszkał w swojej gminie a wójtem jest ok. Mieszka w Sochaczewie od zawsze. Co to za *%#)!& argument że nie mieszka u nas. Pracuje za pięciu i to mi wystarczy.
51 8
a komentowaliście, że Janiak jest z kosmosu :)
0 5
On jest po prostu do bani, taki mały wiejski cwaniaczek
49 10
Jeśli ta pani zostanie burmistrzem to będzie śmierć dla sportu w Sochaczewie. Będą tylko chóry i orkiestry
3 15
A w komitecie honorowym p. sekretarz wielu trenerów. Chyba nie mają takich obaw 😉
44 25
Całą rodziną będziemy głosować na Daniela Janiaka 👍👍👍
26 10
Moja również 💕
24 8
Moja też
26 10
Wystarczy posłuchać rozmów w sklepach, przychodni, na rynku i autobusach. Czy go znają czy nie wszyscy rozmawiają o Janiaku. Budzi bardzo mocne zainteresowanie. Chłopak ma duże szanse wygrać, bo Sochaczew żyje tymi wyborami i słychać, że chcą młodego. Nawet moja babcia mnie pytała w niedzielę przy obiedzie czy ja go znam.
Nie znam, ale jest przekonywujący jak takie nie zepsuję to będzie miał mój glos.
7 10
Ila Janiak płaci za trolowanie? Trzy wpisy - jedna osoba :)))))
8 7
To obiecał was wszystkich zatrudnić w um.??
5 11
A my nie. My na p. Kocik. Pamiętamy jak wyglądała szkoła muzyczna przed jej dyrektorowaniem, a jak po paru latach.
39 10
To jest szok vo ta kobieta w tym radio.opowiada i to za nasze pieniądze te pomysły
46 10
JAK MOZNA być sekretarzem-odpowiedzialnym za wybory i startowac
0 0
Bardzo proszę obserwatora przez małe o by trzymał się swojego nicku tj. obserwator.
Mój nick to Obserwator przez duże O.
To taka mała uwaga by czytelnicy mieli rozeznanie kto komentuje dany post.
44 9
Nawet w Ratuszu Danielek ma dużą grupę zwolenników. Urząd jest podzielony i po cichu wspiera Daniela.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
4 9
I podobno już dzieli stołki. Zajęte stołki. Niech się więc urząd tak nie dzieli
24 7
Najlrpsze jest foto Osiecki i Czubacki, no serio Świąt oszalał
37 9
Miałam okazję współpracować z tą Panią. Dopóki wszystko idzie po jej myśli jest ok. Gdy przychodzą problemy robi się czerwona na twarzy jak burak i usuwa niewygodne osoby ze stanowisk - tak aby nie odbiło sie to tylko na jej reputacji. Smutna prawda pod warstwą elegancji...
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
16 5
To prawda Janiak był zmuszony odejść z pracy, bo nie poddał sie jej apodyktyczności. Tylko, że takich osób w ostatnich pięciu latach było z 10. Totalny brak umiejętności zarządzania ludźmi, czy nawet zwykłego dialogu.
7 0
Ta Pani sama o sobie mówiła gdzieś tu w prasie: "mi się nie odmawia". A co się stanie, gdy ktoś odmówi? OJ,lepiej nie być w ich skórze. Nie, nie I jeszcze raz nie tej kandydaturze!!!
2 5
Kosmita Janiak próbował w urzedzie dzaiałać za samorządowe na własne konto, i dlatego poleciał, i nie tylko on 🤣🤣🤣🤣
32 10
Co kobieta mieszkająca w Warszawie wie o problemach życia codziennego w miasteczku Sochaczew? To ,że pracowała w szkole ,a teraz jako skarbnik miasta ,,zadłużonego"? Czyż my mieszkańcy nie mamy wśród swoich ludzi odpowiedzialnych ,właśnie zrezygnował Osiecki z gminy Nowa Sucha, aby namaścić panią żyrardowiankę z Warszawy ? Chyba już nic śmieszniejszego i bardziej kuriozalnego się nie dało??? A i to Sochaczewskie Forum Samorządowe to nic innego jak typowy PIS.
7 12
Rozumiem, że Janiak to PIS, bo jest pieskiem Gonty, ale co ona ma z PiSem wspólnego? Co to za brednie?
12 5
TO PRAWDA, TAK MOWIA WSZYSCY ZDROWO MYSLACY SOCHACZEWIANIE !!NA PEWNI NIE BEDA GLOSOWAC NA TA PANIA BO TU NIE MIESZKA ..
7 4
Żeby coś się zmieniło na lepsze w Sochaczewie dotyczy też całej Polski to rzesza urzędników. Urzędnicy i budżetówka hamują zmiany i rozwój bo pilnują swoich posadek. Ile normalni pracujący muszą odprowadzić podatków,żeby ich utrzymać. Oczywiście pomijam mundurowych bo na zapewnieniu bezpieczeństwa nie należy oszczędzać.
3 1
Czyli zmiany na lepsze hamują nauczyciele, szpitale, muzea, teatry, MOPS-y , pracownicy komunikacji publicznej i basenów? Bo do nich trzeba dokładać
18 24
Widze, ze Janiak wykupił trolowanie i dzieciaki w gminnej bibliotece w Młodzieszynie zasuwają z komantarzami.
12 4
A ja widzę że wy zamiast pracować musicie pisać
4 3
To nieprawda że za każdy komentarz dostajemy 4 zł! Tylko 4.50 :)
14 33
Nareszcie jest kandydatka, która spowoduje, że miasto zacznie się rozwijać i nie jest umoczona w żadne rodzinne układy układziki.
21 5
To czemu teraz się nie rozwija przecież pracuje w mieście. Urząd zamknięty, kasy pozamykane.
7 12
Piszą że ona PiS:) A to PiS ja wywalił z roboty w ministerstwie. Ps. Znam osobiście i ma mój głos. Dobrze przygotowana do tej funkcji.
11 3
To, że ją PiS wywalił dowodzi tylko, że zawsze była polityczna a nie merytoryczna.
3 1
Rodzinę ma w Żyrardowie i Warszawie, więc u nas w nic nie uwikłana. Pani, która nie wie NIC o Sochaczewie.
34 14
Tylko nie ona
32 10
Nic się nie zmieni w tym.miescie jak ta pani wygra
5 11
Czytałam program. Jest ok. Dla mnie poważny kandydat.
37 7
Niech se startuje w ŻYRARDOWIE ALBO W EARSZAWIE A NIE U NAS. Kiedy burmistrzem będzie sochaczewianin a nie jakieś przybłędy. A ten co odchodzi niech wskazuje sobie na sołtysa w Kozłowie albo na wójta w suchej. Wypad.
7 15
Ona jest bardziej sochaczewska niż połowa z was krytykantów. Uczyła mojego syna w muzycznej. Super kobieta. Super. Nie bez powodu dostała kiedyś tytuł Sochaczewianina Roku.
36 11
Pani, która ostatnio zaczęła bardzo ocieplać swój wizerunek kosztem małych dzieci z przedszkola. O udostępnianiu wizerunku tych dzieci, bez zgody rodziców, nie wspomnę. Ponadto obecna na wszelkich jubileuszach, etc etc. Gdzie była przez ostatnie kilka lat?? Aa tak organizowała cebulowe święta.
11 18
Jakbyś bywał na koncertach i festiwalach które wymyśliła i wdrożyła to byś wiedział. Pracuje 7 dni w tygodniu. Do tego jaki ona PiS? To PiS ja wywalił z ministerstwa jak nastał.
26 7
O!!!TERAZ TO DOPIERO BYSMY MIELI ZABETONOWANY URZAD I ZAMKNIETY DLA MIESZKANCOW !! I TYLKO DLUGI BY BYLY ROLOWANE NA KOLEJNE POKOLENIA ,A MIASTO BEDZIE NIEPRZYJAZNE JEGO MIESZKANCOM ..DRAMAT !!!TU JEST POTRZEBNY SWIETNIE WYKSZTAŁCONY MENAGER I EKONOMISTA Z DOŚWIADCZENIEM KTORY LUBI LUDZI I POTRAFI PROWADZIĆ OTWARTY DIALOG Z MIESZKANCAMI, A JEDNICZESNIE WRAZLIWY JEST NA POTRZEBY LUDZKIE .
5 4
Ta druga część to wypisz wymaluj Kocik. Pierwsza część przemilcze bo autor musi zmienić leki. Te nie działają.
2 2
To taki Hołownia
1 2
Lola, serio za mało komórek szarych w swojej makówce masz żeby przyjąć do świadomosci że nie wydziera sie w necie czyli nie używa sie capslocka? Chociaż pisz tak dalej, bo w sumie takich wpisów to nikomu nie chce się czytać
26 5
Program dla miasta to to co.miasto.powinno zrobić ale nie zrobiło. Dramat
12 28
Bardzo dobra kandydatka, sporo się dzieje za jej czasów w kulturze.
14 8
Był sport ,teraz muzyka i miasto jak Titanic pójdzie na dno.
17 6
Właśnie widać, szczególnie po mizerii Dni Sochaczewa. Apropo sportu - widział kiedyś ktoś tę panią na jakimś wydarzeniu sportowym, meczu, turnieju, czymkolwiek? Jak tylko zostanie burmistrzem to stowarzyszenia sportowe mogą od razu się zamykać, bo nie podziałają w tym mieście.
28 9
Sport pójdzie na dno
2 8
Ja proponuje prawa rękę Macieja to ta Selena czy syrena ładna ,z klasa i prezencją ,no walory ma.....
26 6
Jak to możliwe żeby sprawujący urząd sekretarz miasta Kocik Niewiadomska- osoba odpowiedzialna za wybory, sama w nich startuje?
8 11
Ale ropucha...
9 27
Najlepsza spośród wszystkich kandydatów. Wykształcona i z ogromnym doświadczeniem sprawowanych stanowisk wie, jak docierać do ludzi, tworzyć owocne dialogi, wpływać na rozwój. Otwarta na współpracę, konsekwentna i odpowiedzialna. Posiada wszystkie walory by piastować taką funkcję i mój głos dostanie. Cała moja rodzina i znajomi są za panią Joanną, nawet młodzież, która patrzy dojrzałe na różne sytuacje nie zachłystujac się fałszywym wdziękiem kosmitów. Po Janiaku będziecie płakać jak nigdy, dobrze, że ma tak kontrastowego "przeciwnika". Tu widać jak na dłoni co kto prezentuje i nie ważne z jakiej politycznie strony-ważne by skutecznie i z zyskiem dla miasta. I tylko pani Joanna jest na to gwarantem.
11 3
Osiecki za betony na bulwarze to powinien się pod ziemie zapaść na wieki. Takie byle co jakich mało. Tyle przyrody ile zostało zniszczone to się w głowie nie mieści. Teraz kupy na lichą trawę robią tam psy puszczane przez właścicieli z serii " ale on nie gryzie".
8 4
jak Małecki był w rządzie to Pan Osiecki był na każdym zdjeciu. Jak czuł korzyść to wielki kolega i przyjaciel. Milion zdjęć z posłem, a teraz piękna odcinka. Pani Kocik to samo, trochę fotek z posłem krąży w sieci. Znali posła jak trzeba było pomóc w instrumentach dla szkoły muzycznej.
https://e-sochaczew.pl/artykul/szkola-muzyczna-w-sochaczewie/773196
Pomijajac fakt czy ktos go lubi czy nie. Teraz nikt nie zna posła. Cisza
7 1
Zgadza się, to są właśnie tacy ludzie, jak chorągiewki, pójdą tam gdzie koryto. Małecki był cacy jak mógł kasę załatwić, a teraz udają, że go nie znają. Inna sprawa - bardzo ciekawe ile kasy z miasta zostało w ostatnich latach przepompowane do szkoły muzycznej, z którą samorząd miejski nie ma nic wspólnego.
9 4
Czy ta Pani startuje od tego Pana co przekazał dane wszystkich mieszkańców Sochaczewa Poczcie Polskiej podczas wyborów kopertowych?
0 6
To nie ta bajka.
Od kopert to specjalistą jest Tomasz Grodzki z PO. On uwielbia koperty wypchane kasą 🤣🤣🤣🤣
10 4
jeszcze kasują i ukrywają niewygodne komentarze na facebooku Sochaczewskiego Forum i Miasto Sochaczew. Wystarczy, że napiszesz coś o PiSie, że działali tyle lat z PiSem lub coś w tym stylu. Możecie spróbować zaraz komentarzyk będzie usunięty lub ukryty. Czy chcemy takiej propagandy lub cenzury przez kolejne 5 lat? Niech wygra WOLNOŚĆ SŁOWA!
4 3
Zobacz jak tusochaczew kasuje niewygodne informacje o Janiaku, to dopiero szok
8 3
Tam zawsze kasowali komentarze i była cenzura.
7 3
Kasują, bo zawsze robią coś jak oni uważają. Nie słuchają nas mieszkańców, a jak im to pisaliśmy to kasowali komentarz lub nas blokowali w mediach społecznościowych. Dlatego kompletnie nie wierzę w ten program i te obiecanki. Po wyborach pozostanie nam pisać na ich facebooku i być kasowanym
8 4
Pamiętacie ile razy prosiliśmy ich o ulubionych artystów na Dni Sochaczewa! Zawsze zapraszali i robili po swojemu.
3 3
Wieśniaku, Zenka i Majteczki w kropeczki z tanim winem w łapie byś chciał?
1 1
Disco polo to wątpliwi artyści 🤣🤣🤣🤣💩
6 2
Słyszałem już od kilku osób, że podobno Burmistrz nie powiedział swoim radnym wcześniej, że nie będzie kandydował.😂🤣😅 dowiedzieli się jak wszyscy z mediów 🤣🤣🤣
Nie chce mi się w to wierzyć, Serio nie spotkał się z nimi wcześniej? 🙉😂😂😂
Panią Kocik też sobie sam namaścił nie konsultując z nikim. Dlatego powstał rozłam w SOCHACZEWSKIM FORUM SAMORZĄDOWYM.
Jeżeli to prawda to Pan Osiecki jest sobie sterem I okrętem. Robi co chce i co mu się podoba, a reszta ma się dostosować.
Trochę jak Pan Prezes najważniejszej partii.
No cóż skoro postępuje tak Pan Osiecki to co ta biedna Pani Kocik będzie miała do gadania jako burmistrz. Cały czas z tylniego siedzenia będzie rządził Pan Osiecki.
Zmiana nazwy komitetu też dużo mówi Forum Samorządowe (kogo, kto rządzi i kogo słuchać?) PIOTRA OSIECKIEGO.
Nawet tutaj nie miała siły przebicia kandydatka na burmistrza i komitet nie nazywa się jej nazwiskiem. Widać kto zawsze będzie najważniejszy w tej grupie i bedzie chciał mieć kontrole na wszystkim. PIOTR OSIECKI!
6 10
To chyba najlepsza kandydatka na burmistrza. Nie jest karierowiczką po lokalnych układach rodzinno-biznesowych. Będę na nią głosować, bo zrobi z Sochaczewa lepsze miasto.
1 1
Ona już długo pracuje, czy zrobiła lepsze.oprocz zamknięcia urzędu na ludzi ?
0 1
Z Sochaczewa zrobi Warszawę.
4 7
Jak widać w komentarzach jest tylko plucie, obrzydzanie. Każdy normalnie myślący człowiek, który nie ma czerwonych oczu od wściekłości i nienawiści, zastanowiłby się, co ta pani sobą reprezentuje, jakie ma dokonania w swoim życiu (a jest ich niemało). Myślę, że ta pani niesie ze sobą spore nadzieje i możliwość dla Sochaczewa. Może też niektórych boli zbyt wysoka kultura tej pani, ale to jest tylko dowodem, na to kim oni sami są...
6 1
"spore nadzieje i możliwość dla Sochaczewa"? Ta pani jak zostanie burmistrzem to pewnie jako pierwsza pozwoli przeciąć miasto torami i trasami szybkiego ruchu CPK, bo będzie miała szybciej z domu do roboty.
1 6
Daj spokój. I tak będą szczekać i znieważać każdego, kto potrafi i chce coś pozytywnego zrobić to będą.
1 3
O właśnie - Włodzimierz jest przykładem szczekacza i opluwacza
6 4
To ja już wolę tego Zielskiego albo Janiaka
1 4
Bo? Masz jakieś argumenty?
7 1
Dlaczego sympatycy Pani Kocik wyzywają innych mieszkańców od Wieśniaków? To dlatego, że mieszka w stolicy? Ja jestem z Sochaczewa i lubię czasami posłuchać disco polo. Czy dla Nas już nigdy nie będzie imprez.
2 3
To od Janiaka kundlami nazywają tych co nie popierają kosmity
0 4
Bo jesteś wiesio🤠 🤣🤣🤣🤣🤣 ino wina ci brak
1 4
Mało Ci Kurski w TVPIS puszczał disco polo? Na okrągło leciało wiec może już dość PiS i disco polo
8 2
Po co mieszacie w to Janiaka i w ten sposób go promujecie, skąd taka pewność że to ludzie od niego piszą. Przecież ta kobita jest powszechnie nielubiana
5 7
Forum i Pani Kocik nie umią w internety i kasują na swoich stronach komentarze xD
6 14
BRAWO! Nareszcie dobra kandydatka!!!!!!!!!
2 0
Jeżeli wredne babsko jest dobrym kandydatem to gratuluję
8 5
Janiak wygrasz
8 2
Podobno ta pani się rozmyśliła bo brak kandydatów na listy.
9 1
Atmosfera w urzędzie nietęga
8 2
Po co pisać, na wyborach nikt mi nie będzie kazał na tą panią głosować
4 0
A ta pani to urodzona sochaczewianka zameldowana w sochaczewie ? Tylko meldunek zdobedzie bo taki wymóg wyborów?
3 0
Wystarczy zapytać pracowników urzędu
Dramat porażka nikt z nią nie chce pracować
3 0
Niech wraca truchtem do Warszawy, trochę schudnie.Łapy precz od miasta.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz