We wtorek 5 grudnia w ramach akcji Poruszamy Polskę do Iłowa przyjechał Leszek Klimas i Filip Chajzer, Wyjątkowi goście do Iłowa przyjechali na zaproszenie młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Iłowie.
[FOTORELACJA]13236[/FOTORELACJA]
We wtorek 5 grudnia na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego w Iłowie, w ramach akcji Poruszamy Polskę przyjechali wyjątkowi goście. Na zaproszenie uczniów, do placówki przybyli Leszek Klimas i Filip Chajzer, którzy starali się rozbudzić sportowy zapał w uczniach. Warto dodać, że iłowska młodzież mocno zaangażowała się w organizację akcji. Aby ściągnąć gwiazdy, nagrane zostały, aż trzy filmiki zapraszające do Iłowa.
- Pierwsza część atrakcji miała miejsce w Auli Jana Pawła II w Iłowie gdzie dzieci wysłuchały prelekcji na temat zdrowego odżywiania i dowiedziały się w jakich produktach jest najwięcej cukru. Miały również okazję usłyszeć o sportowych perypetiach mistrza świata w kulturystyce Leszka Klimasa. Wraz z Leszkiem Klimasem do zdrowego i aktywnego trybu życia namawiał również Filip Chajzer, którego też gościliśmy na Hali Sportowej w Iłowie. Druga część wydarzenia odbyła się w hali sportowej, gdzie Leszek Klimas i Filip Chajzer starali się rozbudzić sportowy zapał w uczniach -
- relacjonuje Środowiskowa Hala w Iłowie.
Warto wiedzieć, że akcja Poruszamy Polskę, to działania, które zespół ekspertów Leszka Klimasa zaplanował, by przekazać młodym jak realnie powinni się dziś odżywiać oraz ruszać.
- Chcą uświadamiać młodych ludzi na temat współczesnych zagrożeń, jak również konsekwencji zdrowotnych szkodliwych nawyków żywieniowych. Niby banalne, ale w dzisiejszym świecie wszechobecnego przetworzonego jedzenia i ruchu, który odbywa się głównie palcem po ekranie telefonu te proste sprawy stają się polem minowym dla dzieci i ich rodziców. Akcja wynika z potrzeby zmiany! W każdej kolejnej szkole mamy nadzieję, że ogromy motywacji i wiedzy jakie ze sobą wieziemy zostaną z nimi na zawsze, że zachęci to niezdecydowanych do działania i zrozumienia, że nasze życie jest w naszych rękach –
- wyjaśnia Leszek Klimas.
Mieszkanka09:06, 06.12.2023
Ale super
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
Takich tematów nigdy dosyć.