Zamknij

Leszek Klimas i Filip Chajzer przyjechali do Iłowa i rozruszali młodzież

15:51, 05.12.2023 K.Ż Aktualizacja: 08:37, 06.12.2023
Skomentuj foto hala środowiskowa w Iłowie foto hala środowiskowa w Iłowie

We wtorek 5 grudnia w ramach akcji Poruszamy Polskę do Iłowa przyjechał Leszek Klimas i Filip Chajzer, Wyjątkowi goście do Iłowa przyjechali na zaproszenie młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Iłowie. 

[FOTORELACJA]13236[/FOTORELACJA]

We wtorek 5 grudnia na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego w Iłowie, w ramach akcji Poruszamy Polskę przyjechali wyjątkowi goście. Na zaproszenie uczniów, do placówki przybyli Leszek Klimas i Filip Chajzer, którzy starali się rozbudzić sportowy zapał w uczniach. Warto dodać, że iłowska młodzież mocno zaangażowała się w organizację akcji. Aby ściągnąć gwiazdy, nagrane zostały, aż trzy filmiki zapraszające do Iłowa.

- Pierwsza część atrakcji miała miejsce w Auli Jana Pawła II w Iłowie gdzie dzieci wysłuchały prelekcji na temat zdrowego odżywiania i dowiedziały się w jakich produktach jest najwięcej cukru. Miały również okazję usłyszeć o sportowych perypetiach mistrza świata w kulturystyce Leszka Klimasa. Wraz z Leszkiem Klimasem do zdrowego i aktywnego trybu życia namawiał również Filip Chajzer, którego też gościliśmy na Hali Sportowej w Iłowie. Druga część wydarzenia odbyła się w hali sportowej, gdzie Leszek Klimas i Filip Chajzer starali się rozbudzić sportowy zapał w uczniach -

- relacjonuje Środowiskowa Hala w Iłowie.

Warto wiedzieć, że akcja Poruszamy Polskę, to działania, które zespół ekspertów Leszka Klimasa zaplanował, by przekazać młodym jak realnie powinni się dziś odżywiać oraz ruszać.

- Chcą uświadamiać młodych ludzi na temat współczesnych zagrożeń, jak również konsekwencji zdrowotnych szkodliwych nawyków żywieniowych. Niby banalne, ale w dzisiejszym świecie wszechobecnego przetworzonego jedzenia i ruchu, który odbywa się głównie palcem po ekranie telefonu te proste sprawy stają się polem minowym dla dzieci i ich rodziców. Akcja wynika z potrzeby zmiany! W każdej kolejnej szkole mamy nadzieję, że ogromy motywacji i wiedzy jakie ze sobą wieziemy zostaną z nimi na zawsze, że zachęci to niezdecydowanych do działania i zrozumienia, że nasze życie jest w naszych rękach –

- wyjaśnia Leszek Klimas.

 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

MieszkankaMieszkanka

0 0

Ale super
09:06, 06.12.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

rodzicrodzic

0 0

Takich tematów nigdy dosyć. 15:41, 06.12.2023


reo
0%