Zamknij

Puszczańskie Anioły, wystartowała trzecia edycja konkursu

12:24, 04.12.2023 K.Ż Aktualizacja: 14:32, 04.12.2023
Skomentuj foto Parafia Brochów foto Parafia Brochów

W grudniu tradycyjnie Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Rocha w Brochowie, Stowarzyszenie „Konfraternia św. Rocha” i Gminna Biblioteka Publiczna w Brochowie już po raz trzeci serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie „Puszczańskie Anioły”. Prace należy zgłaszać do 18 grudnia.

Już po raz trzeci w Brochowie startuje niezwykły konkurs „Puszczańskie Anioły”. Prace należy zgłaszać do 18 grudnia.  Jak zapowiadają organizatorzy, czyli Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Rocha w Brochowie, Stowarzyszenie „Konfraternia św. Rocha” i Gminna Biblioteka Publiczna w Brochowie, to konkurs dla wszystkich, zarówno dla dużych i małych.

- Jeśli chcesz, aby własnoręcznie wykonany przez Ciebie Anioł ozdobił bożonarodzeniową szopkę w bazylice brochowskiej, to wykonaj go dowolną techniką plastyczną lub rzemieślniczą, a potem przynieś wraz z wypełnionymi formularzami od 10 do 18 grudnia 2023 r. do kościoła w Brochowie lub Gminnej Biblioteki Publicznej w Brochowie. Co najważniejsze, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych – jest to konkurs zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Dla wszystkich tych, którzy czują w sobie ducha niespełnionego artysty. Warunek jest jeden – motywem przewodnim pracy musi być Anioł.  Wyniki konkursu zostaną tradycyjnie przedstawione w dniu 6 stycznia 2024 r. w bazylice w Brochowie w trakcie Orszaku Trzech Króli na Mszy Świętej o godz. 12.00 oraz na stronie internetowej parafii. Uwaga! Prosimy pamiętać, aby do każdego anioła dołączone były formularze zgłoszeniowe (załącznik 1, 2 i 3 regulaminu). Dodatkowo, anioł winien być podpisany imieniem i nazwiskiem autora.  Konkursowi towarzyszą warsztaty, które odbędą się 16 grudnia o godz. 14:00 w patio Szkoły Podstawowej w Brochowie. Zachęcamy do wykonania aniołów ze słomy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy!

- zachęca parafia w Brochowie.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%