Zamknij

Remont GOK w Iłowie na ostatniej prostej

14:04, 20.11.2023 K.Ż Aktualizacja: 15:03, 20.11.2023
Skomentuj foto GOK Iłów foto GOK Iłów

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie przechodzi metamorfozę. Na ten cel Urząd Gminy w Iłowie pozyskał prawie 112 tys. zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego z programu Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023. Całkowita wartość zadania wyniosła prawie 159 tys. zł.

[FOTORELACJA]13162[/FOTORELACJA]

Trwa remont Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie. Prace budowlane są już na ostatniej prostej. Warto dodać, że mimo trwających prac wszystkie zajęcia organizowane przez GOK odbywają, choć w innej lokalizacji w bibliotece.

- Już kończymy ostatni uciążliwy  etap prac. Miło patrzeć jak "piękniejemy" dla Was. Wykonane zostało  cyklinowanie, lakierowanie, przed nami jeszcze malowanie.  Przy okazji wymiany parkietu w sali widowiskowej oraz zaadaptowania pomieszczenia na parterze na potrzeby nowej kotłowni, sami także we własnym już zakresie zadbaliśmy o odświeżenie korytarzy, szatni i dwóch pomieszczeń na piętrze. W związku z modernizacją, chcąc zapewnić komfort pracy oraz dobre samopoczucie uczestników zajęć, informujemy, iż nadal będziemy gościć w Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyzwolenia 16. W tym czasie  podstawowym kontaktem telefonicznym w sprawach administracyjnych jest numer telefonu: 601 998 056. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość –

- informuje Małgorzata Kunz, dyrektor GOK w Iłowie.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%