Zamknij

Wystawa Izy Strzeleckiej i Gamida Ibadullayeva, tym razem uchwycili piękno tańca

12:51, 15.09.2023 K.Ż Aktualizacja: 13:03, 15.09.2023
Skomentuj

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii “Dance me in the wind”, który odbędzie się 15 września o godz. 18.30 w Galerii ZeDeK w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83.

Dziś o 18.30 warto wybrać się do Sochaczewskiego Centrum Kultury w Boryszewie na wernisaż wystawy fotografii “Dance me in the wind autorstwa Izy Strzeleckiej i Gamida Ibadullayeva.

- Zapraszam serdecznie do Galerii ZeDeK w najbliższy piątek o godz. 18.30. Zapraszam w swoim imieniu, jak i współtwórcy wystawy Gamida Ibadullayeva i kurator wystawy Marty Wasilewskiej. Wernisaż odbędzie się w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Mogę zdradzić, że pojawi się tez wątek taneczny. Zapraszam serdecznie –

- zachęca fotografka Iza Strzelecka.

Artyści fotograficy Gamid Ibadullayev i Iza Strzelecka uwiecznili w kadrze piękno tańca w wykonaniu tancerek zespołu Abstrakt.

- Na tej wystawie zaprezentujemy zdjęcia, na których staraliśmy się uchwycić piękno tańca, jego ekspresję, ruch, wiatr i to, co niezauważalne gołym okiem ale możliwe do uchwycenia za pomocą migawki obiektywu.  Na fotografiach  zaprezentowane są tancerki zespołu tanecznego Abstrakt, działającego w Sochaczewskim Centrum Kultury. Dziewczęta, które brały udział w tej sesji były bardzo otwarte, a też poziom tańca, który reprezentują, bardzo ułatwiał próbę uchwycenia tego na zdjęciach. My staraliśmy się oprócz samego tańca pokazać też to, że to młode i piękne dziewczyny. Sama sesja odbyła się w maju na terenie bulwarów, w amfiteatrze i scenie Sochaczewskiego Centrum Kultury. Nad całością czuwała Monika Osiecka-Jaworska, która jest opiekunką zespołu i choreografką. Zdjęcia były wcześniej pokazane  w formie wystawy plenerowej i była ta krótka ekspozycja zaprezentowana podczas tegorocznych Dni Sochaczewa. Teraz tę wystawę będzie można obejrzeć w galerii ZeDeK znacznie dłużej. Zachęcam do odwiedzin. Chciałbym gorąco podziękować Marcie Wasilewskiej, kurator wystawy –

- podsumowuje Iza Strzelecka.

(K.Ż)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Młody Młody

1 0

Piękna kobieta ❤️❤️❤️😘😘😘. 18:31, 15.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%