Rozpoczęła się przebudowa kolejnej drogi w gminie Rybno. Wczoraj 7 sierpnia ruszyły prace na ulicy Długiej. W związku z tym mieszkańcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami. Dziś droga została zamknięta ze względu na kładzenie nowej nawierzchni.
[FOTORELACJA]12739[/FOTORELACJA]
W gminie Rybno ruszyły kolejne prace drogowe. Tym razem przebudowie została poddana ulica Długa, która jest drogą powiatową. Nowa nawierzchnia asfaltowa zostanie położona na prawie 600-metrowym odcinku drogi. Wykonane zostaną obustronne pobocza z kruszywa. Podczas trwania prac mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Remontowany odcinek aktualnie jest wyłączony z ruchu.
Jak zauważa wójt Damian Jaworski, gmina Rybno również współfinansuje remont drogi powiatowej. Na ten cel z budżetu gminy zabezpieczono 227 tys. zł. Koszt całej inwestycji wyniesie ok. 600 tys. zł.
2 1
A przyszły poseł zdjęć sobie nie robi ?
1 1
Jak to, takie zdjęcia bez Damiana?!!!!