Zamknij
REKLAMA

Wielkanocny Kiermasz w Iłowie, będą ozdoby świąteczne od lokalnych rękodzielników

12:16, 24.03.2023 K.Ż Aktualizacja: 14:34, 24.03.2023
Skomentuj

W przyszłym tygodniu warto odwiedzić Gminną Bibliotekę Publiczną w Iłowie, bo właśnie tam będzie się odbywał Wielkanocny Kiermasz. Przez cały tydzień na odwiedzających czekać będą niepowtarzalne ozdoby świąteczne wykonane przez zaprzyjaźnionych rękodzielników.

[FOTORELACJA]12373[/FOTORELACJA]

Wzorem lat ubiegłych w Iłowie za sprawą Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury zostanie zorganizowany Kiermasz Wielkanocny. Przez cały tydzień na odwiedzających czekać będą niepowtarzalne ozdoby świąteczne wykonane przez zaprzyjaźnionych rękodzielników. Do udziału zachęca Anna Kornacka Bartos, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłowie.

- Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie serdecznie zapraszają na Kiermasz Wielkanocny. Podczas wydarzenia, które będzie odbywało się w bibliotece prezentowane będą ozdoby wykonane przez lokalnych twórców, osoby indywidualne, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy oraz członków Klubu Senior+.  Dla odwiedzających bibliotekę będzie to okazja do obejrzenia, a także zakupu palm wielkanocnych, stroików rękodzieła artystycznego, koronkowych serwetek. Zapraszamy serdecznie.

 Kiermasz będzie trwał od poniedziałku 27 marca do soboty 1 kwietnia. Bibliotekę w Iłowie warto odwiedzić w  poniedziałek, środę, czwartek i w sobotę w godzinach 8.00 – 16.00, a we wtorek i piątek 8.00 – 18.00.

(K.Ż)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%