Zamknij
REKLAMA

Magiczny spektakl w Chodakowie, Elsa i Spółka porwała dzieci do zabawy

13:15, 23.03.2023 K.Ż Aktualizacja: 21:42, 25.03.2023
Skomentuj

W czwartek 23 marca w Sochaczewskim Centrum Kultury w Chodakowie odbył się spektakl „Magiczny Świat Przyjaźni” stworzony przez sochaczewski zespół animacji Elsa i Spółka, który animacjami dla najmłodszych zajmuje się już od ponad 8 lat.  Tego dnia na Chodakowskiej scenie zobaczyliśmy Elizę Bartosiak, Anitę Znamirowską, Jagodę Kaszę, Weronikę Zimińską, Martę Żakowską. Oliwie Bartosiak, Maję Cieślak i Piotra Bojanowskiego. Było to bardzo magiczne wydarzenie, które wywołało wiele uśmiechów na twarzach małych i dużych.

[FOTORELACJA]12370[/FOTORELACJA]

W czwartek 23 marca w  Sochaczewskim Centrum Kultury w Chodakowie odbyło się wyjątkowe przedstawienie teatralna 'Magiczny Świat Przyjaźni' dla najmłodszych, stworzone przez sochaczewski zespół animacji Elsa i Spółka. Po spektaklu zapytaliśmy młodych twórców o wrażenia i emocje, które towarzyszyły im na scenie.

- Jesteśmy pełne emocji, i zadowolone po dzisiejszym spektaklu. Cieszymy się, że nasze przedstawienie przypadło do gustu najmłodszym którzy  tak świetnie bawiły się oglądając i angażując w fabułę opowieści. To był nasz pierwszy spektakl w Sochaczewie. Dziś damy jeszcze drugie przedstawienie o 17.00. Z tego co wiemy, to wszystkie bilety już prawie się wyprzedały. Łapiemy chwilę oddechu i szykujemy się na następny spektakl. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie tak rewelacyjnie jak rano. Następne spektakle przed nami. Na początku kwietniu wystąpimy w Żyrardowie, a później w Gdańsku. Potem zobaczymy gdzie tam dalej nas poniesie, bo przed nami i góry i morze. Mamy nadzieję, że to będzie bardzo bogata trasa teatralna -

- podsumowuje ekipa z Elsy i Spółki.

Spektakl przypadł do gustu nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Po przedstawieniu był czas na rozmowę z aktorami czy zrobienie wspólnych zdjęć.

- Bardzo dobrze się bawiliśmy. Piękny spektakl. Dzieci były bardzo zaangażowane i bardzo im się podobało. Myślę, że w naszej okolicy przydałoby się więcej tego typu wydarzeń dla najmłodszych, bo to bardzo dobra rozrywka dla nich –

- podsumowuje przedszkolanka Małgorzata, z Przedszkola Kolorowe Żuczki.

(K.Ż)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%