Zamknij
REKLAMA

Kiermasz wielkanocny w Błoniu, w programie moc atrakcji

16:01, 15.03.2023 JL Aktualizacja: 08:31, 16.03.2023
Skomentuj

1 kwietnia na rynku w Błoniu za sprawą tamtejszego Centrum Kultury oraz urzędu miasta gminy Błonie odbędzie się kolejna odsłona kiermaszu wielkanocnego. W trakcie wydarzenia będzie można zakupić dekoracje wielkanocne, smakołyki na świąteczny stół i wiele innych. W programie także warsztaty pisankarskie oraz warsztaty robienia tradycyjnych palemek wielkanocnych. Nowością będzie wykonanie pierwszej błońskiej palmy.

Kiermasz wielkanocny w Błoniu tradycyjnie będzie okazją do zaprezentowania lokalnych talentów. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z błońskich przedszkoli oraz szkół, Zespół Pieśni i Tańca Tęcza z Radzikowa, który na swoim koncie ma występy w Polsce i za granicą oraz sekcja wokalna z Centrum Kultury.

- Zachęcamy do przybycia na kiermasz. On się uda, kiedy my zostawimy tam grosik. Kupcy przyjeżdżają, poświęcają swój czas i liczą na zarobek, dlatego zachęcam do tego, by nie kupować wszystkiego na stół wielkanocnego wcześniej, ale poczekać na kiermasz –

- mówi burmistrz Błonia Zenon Reszka.

W trakcie kiermaszu zaplanowano gry i zabawy z animatorem dla najmłodszych oraz rozstrzygnięcie konkursu na rodzinną palmę wielkanocną. Na tych, którzy lubią się fotografować czekać będzie wielkanocna foto ramka.

(JL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%