Zamknij
REKLAMA

Świąteczne atrakcje w Sannikach, gwiazdą wieczoru Mietek Szcześniak

12.47, 01.12.2022 K.Ż Aktualizacja: 15.53, 01.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą niedzielę 4 grudnia w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach zrobi się naprawdę świątecznie. A wszystko to za sprawą atrakcji w tym klimacie. Będzie kiermasz bożonarodzeniowy, koncert Mietka Szcześniaka i wystawa lalek.

W najbliższą niedzielę  w sannickim pałacu odbędzie się kolejny koncert z cyklu Chopin-Muzyka-Poezja. Tym razem przed sannicką publicznością wystąpi Mietek Szcześniak. Tradycyjnie po koncercie odbędzie się wystawa. Do udziału w wydarzeniu zachęca Monika Patrowicz, dyrektor Europejskiego Centrum Artystycznego w Sannikach.

- Już na początku grudnia będziemy myśleć o świętach i chcemy wprowadzić państwa w nastrój świąteczny. Dlatego proponujemy udział w koncercie świątecznym 4 grudnia o godzinie 17.00. Tego dnia będzie można usłyszeć piosenki związane ze świętami, ale i nie tylko, bo wystąpi Mietek Szcześniak i zaprezentuje także swoje utwory. Po koncercie o 18.15 tradycyjnie odbędzie się wernisaż. Tym razem będzie to wystawa lalek teatralnych. Eksponaty przyjechały do nas z Białostockiego Teatru Lalek. Bardzo serdecznie zapraszam –

- zachęca Monika Patrowicz

Obowiązuje rezerwacja miejsc. Bilety można nabyć w cenie 6 zł i 10 zł. Tego samego dnia w pałacu odbędzie się również bożonarodzeniowy kiermasz. Ozdoby świąteczne wykonane przez rękodzielników będzie można zakupić już od godziny 15.00.

- Każdy zainteresowany będzie mógł zakupić ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne, które uzupełnią wystrój choinki lub wzbogacą wigilijny stół –

- dodaje Monika Patrowicz.

(K.Ż)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%