Zamknij

Wszystkich Świętych na cmentarzach w powiecie

14:32, 01.11.2022 Aktualizacja: 07:26, 02.11.2022
Skomentuj

Jak co roku we Wszystkich Świętych mieszkańcy powiatu sochaczewskiego tłumnie wyruszyli, by odwiedzić groby swoich bliskich.

[FOTORELACJA]12047[/FOTORELACJA]

Mimo tegorocznych, nie najniższych przecież, cen cmentarnego asortymentu groby wyglądają odświętnie, choć da się zauważyć, że część mieszkańców zrezygnowała z okazałych wiązanek na korzyść tych mniejszych, bądź żywych chryzantem i wrzosów. Należy jednak pamiętać, że dziś najważniejsze jest, by przystanąć na chwilę przy grobach osób, które od nas odeszły. Według kościoła najlepsze, co możemy podarować zmarłym to modlitwa.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z kilku cmentarzy: w powiecie sochaczewskim i poza nim: w Sochaczewie przy ul. Traugutta i Trojanowie, w Kurdwanowie, Giżycach, Żelechowie, Pawłowicach, Szymanowie, Niepokalanowie, Młodzieszynie i Brochowie.

(JL, foto: TM, KŻ, JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

JarekJarek

5 2

Wszystko takie drogie ale trzeba kupić najlepszy wieniec i znicze, żeby Jadźkę skręciło z zazdrości
Jak zjesz przez tydzień kartofle z maślanką Janusz to ci się nic nie stanie

18:20, 01.11.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StanisławStanisław

5 0

No i super ,patrzac na fory to chyba lepszy szacunek maja co nie którzy po śmierci jak za zycia ,a bieda jaka bieda ,nie ma biedy.

18:32, 01.11.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%