Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z pisarzem Wojciechem Bonowiczem w kramnicach miejskich

12.56, 28.09.2022 red. Aktualizacja: 14.06, 28.09.2022
Skomentuj foto MBP Sochaczew
REKLAMA

W ubiegły wtorek 27 września w kramnicach miejskich odbyło się ciekawe spotkanie autorskie z  Wojciechem Bonowiczem, poetą, publicystą felietonistą „Tygodnika Powszechnego”, współpracownikiem miesięcznika „Znak”, autorem bestsellerowej biografii ks. Józefa Tischnera (nominacja do Nagrody Literackiej „Nike”), jednym z najciekawszych i najbardziej obiecujących twórców swego pokolenia.  Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego wieku w Sochaczewie oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

[FOTORELACJA]11956[/FOTORELACJA]

We wtorek po południu w  patio kramnic miejskich odbyło się ciekawe spotkanie autorskie z  Wojciechem Bonowiczem, które przyciągnęło sympatyków twórczości poety. Zostało ono zorganizowane przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku i Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach projektu: "Międzypokoleniowy Inkubator Kultury" współfinansowany przez Miasto Sochaczew. Projekt przewiduje trzy spotkania autorskie. Pierwsze odbyło się w lipcu, a gościem w kramnicach miejskich był podróżnik, odkrywca źródeł Amazonki i twórca szkoły przetrwania Jacek Pałkiewicz. Wrześniowe spotkanie z Wojciechem Bonowiczem było drugim z kolei. Na 25 października zaplanowano wizytę pisarki Sylwii Zientek.

Wojciech Bonowicz jest poetą, publicystą felietonistą „Tygodnika Powszechnego”, współpracownikiem miesięcznika „Znak”, autorem bestsellerowej biografii ks. Józefa Tischnera (nominacja do Nagrody Literackiej „Nike”), jednym z najciekawszych i najbardziej obiecujących twórców swego pokolenia

Podczas spotkania była również okazja do zdobycia książki z autografem Wojciecha Bonowicza, a także zrobienia wspólnej fotografii.

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%