Zamknij
REKLAMA

Półkolonie w Nowej Suchej, ważne spotkanie z mundurowym

09.42, 17.08.2022 KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi spotkali się z uczestnikami półkolonii organizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Suchej. W spotkaniu z mundurowymi wzięło udział 45 dzieci.

[FOTORELACJA]11838[/FOTORELACJA]

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Nowej Suchej spotkali się z uczestnikami półkolonii. Mundurowi podkreślali, jak ważne jest zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku w czasie wakacji, gdy dzieci i młodzież mają dużo czasu wolnego.

Policjanci pierwszego kontaktu zwrócili szczególną uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzieci bardzo często jeżdżą na rowerach, rolkach, hulajnogach, więc mundurowi przypomnieli jak powinien zachowywać się odpowiedzialny uczestnik ruchu drogowego.

W ramach prowadzonej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, poruszono również temat zagrożeń wynikających z korzystania z niestrzeżonego kąpielisk, a także przypomniano zasady, którymi powinna się kierować każda osoba, która wchodzi do wody.

Dzielnicowi przypomnieli dzieciom, jakie informacje należy przekazać dyspozytorowi, gdy wzywamy pomoc korzystając z numeru alarmowego 112.

Po wysłuchaniu najważniejszych porad, dzieci mogły obejrzeć radiowóz i wyposażenie, które są wykorzystywane przez policjantów w codziennej służbie.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%