Zamknij
REKLAMA

Rybno: rozpoczęła się bidowa oświetlenia ulicznego w Wesołej

13.09, 08.08.2022 UG Rybno
REKLAMA

Wesoła, Konstantynowie, Ćmiszewie Rybnowskim oraz Ćmiszewie Parcel to miejscowości w gminie Rybno, które wkrótce zyskają nowe oświetlenie ledowe a wszystko w ramach projektu, na którego dofinansowanie pozyskała środki gmina Rybno. Jest to kwota 10 000,00 zł otrzymana z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022” – „Mazowsze dla sołectw 2022”.

[FOTORELACJA]11820[/FOTORELACJA]

Jak informuje Damian Jaworski, wójt gminy Rybno rozpoczęły się prace związane z budową oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej w miejscowości Wesoła.

- Powstanie oświetlenie energooszczędne typu - led. Na realizację tego zadania nasza gmina pozyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego. Całkowita wartość prac wyniesie 25 208,85 zł. Tego typu projekty to dla samorządów takich jak nasz bardzo ciekawa inicjatywa. Dzięki temu możemy budować nowe oświetlenia dokładając do zadania tylko połowę środków z budżetu gminy. Tylko w ostatnich latach zmodernizowaliśmy bądź przywróciliśmy oświetlenie uliczne w ponad dwudziestu miejscowościach gminy Rybno

– komentuje wójt Damian Jaworski.

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%