Zamknij
REKLAMA

Pod biało - czerwoną w gminie Młodzieszyn: umowa z wojewodą podpisana

11.17, 05.08.2022 UG Młodzieszyn
REKLAMA

W dniu 4 sierpnia 2022 roku w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy w sprawie udzielenia dotacji w kwocie 4801,30 zł zł na zadanie "Zakup masztu i flagi oraz ich instalacja w msc. Młodzieszyn" w ramach projektu "Pod Biało-czerwoną". 

Środki te zostaną przeznaczone na zakup masztu i flagi oraz ich instalację przed budynkiem Urzędu Gminy Młodzieszyn.

W podpisaniu umowy udział wzięły Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz Skarbnik Gminy Młodzieszyn Małgorzata Zawadzka.

- Projekt „Pod biało-czerwoną” założył sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączyli do projektu. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy głos oddany w akcji „Pod biało-czerwoną”. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależała od mieszkańców, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zakwalifikować do projektu i uzyskać dofinansowanie.

Już wkrótce zamontujemy maszt oraz wywiesimy flagę Narodową, która z dumą będzie powiewać nad naszą gminą -

- dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Środki na maszty i flagi pochodzą z rezerwy budżetu państwa, a przedsięwzięcie jest realizowane pod honorowym patronatem premiera Mateusza Morawieckiego.

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%