Wakacji nadszedł czas! A jak wakacje, to nie mogło zabraknąć fantastycznych zajęć, na które wspólnie z wójt gminy Młodzieszyn Moniką Pietrzyk zaprosiła naszych najmłodszych mieszkańców Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie.
[FOTORELACJA]11749[/FOTORELACJA]
I tak w poniedziałek rozpoczęto wakacje z przytupem. Gromada spragnionych wrażeń dzieci od samego rana bawiła się ,grała w ulubione gry i zabawy. Jak widać na załączonych zdjęciach tego dnia nie zabrakło wrażeń, dobrego humoru i mnóstwa uśmiechu :) Na zajęciach nie mogło zabraknąć także Wójt Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk, która z wielkim entuzjazmem towarzyszyła dzieciom podczas zabawy.
Baśniowe wtorki-pod takim hasłem może kryć się tylko jedno: bajkowe szaleństwo dla małych i dużych. Na oglądanie bajek każdy wiek jest dobry. Oprócz baśniowego świata było mnóstwo fantastycznej zabawy, a każdy uczestnik z naszych zajęć wychodził z uśmiechem na buzi.
W środę nasi Seniorzy spędzili wspaniałe popołudnie na warsztatach florystycznych. Nasza biblioteka była świadkiem przepięknych kwiatowych kompozycji. Kwiatowe szaleństwo opanowało również tego dnia świat najmłodszych. Zarówno biblioteka w Młodzieszynie, jak i filia w Kamionie gościły mnóstwo dzieciaków, które chciały stworzyć swoją bransoletkę. Dzięki wizycie Ale Bajka – Kwiaty i Dekoracje wszystko się udało i było fantastycznie. Bransoletki wyszły cudownie, co najlepiej pokazują zdjęcia z dzisiejszych warsztatów.
Oceanarium? Bardzo proszę!
Dla Naszych dzieciaków nie ma trudnych wyzwań. Na czwartkowych zajęciach w naszych bibliotekach udało się stworzyć przepiękny ocean z mnóstwem barwnych rybek. Warsztaty były również świetną okazją, by przypomnieć sobie jak cennym skarbem są pełne życia głębiny, które trzeba chronić. Zebraliśmy najpiękniejsze okazy stworzone przez dzieci podczas podwodnych zajęć.
W czwartek w pełni ruszyły także zajęcia szachowe. Niemal całe popołudnie minęło nam pod znakiem fantastycznej zabawy.
Piątkowe warsztaty z komiksu również cieszyły się powodzeniem.
Nie dość, że uczestnicy poznali zasady tworzenia komiksu, to sami je kreowali. Cieszymy się również, że do naszej grupy dołączyły dzieci z Ukrainy.
Powstały piękne komiksowe historie, których bohaterowie obdarzeni są zadziwiającymi supermocami.
Dzięki firmie Tęczowy ogród dzieci na zajęciach nigdy nie są spragnione. Dziękujemy za przekazanie pysznych i zdrowych soków dla naszych milusińskich.
Bardzo dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że to początek wspaniałej współpracy.
Dziękujemy wszystkim dzieciakom i zespołowi biblioteki za przygotowanie i uczestnictwo w zajęciach. Pierwszy tydzień za nami, lecz to nie koniec. W kolejnych dniach czeka na nas jeszcze więcej atrakcji! Do zobaczenia!
Fotorelacja dostępna jest na naszej stronie www.mlodzieszyn.pl stronie biblioteki www.biblioteka.mlodzieszyn.pl. Wszystkie relacje są również codziennie publikowane na funpage na facebooku. Zachęcamy do obserwowania :)