Zamknij
REKLAMA

Sobótki nad Bzurą, znany jest program imprezy

13:23, 22.06.2022 | red.
Skomentuj foto Stowarzyszenie Nad Bzurą
REKLAMA

W najbliższą sobotę 25 czerwca po raz siódmy w Moto Przystani w Plecewicach odbędą się Sobótki nad Bzurą. Wstęp na wydarzenie jest tradycyjnie wolny. Na przybyłych tego dnia czekać będzie moc atrakcji. 

Tradycyjnie wedle zwyczaju w czerwcu nad Bzurą w Plecewicach odbywają się Sobótki. Impreza za sprawą Stowarzyszenia Nad Bzurą odbędzie się już w najbliższa sobotę 25 czerwca. Dlatego warto wybrać się do Moto Przystani w Plecewicach. Program wydarzenia zapowiada się interesująco.

Start imprezy 25 czerwca w Plecewicach o godzinie 18.00. W programie wspólne plecenie wianków, a potem puszczanie ich na wodę. Wybierane będą również najładniejsze plecionki. Podczas Sobótek zostanie zorganizowany spacer zielarki, będzie również specjalne stanowisko zielarskie. Do skosztowania będą potrawy z kociołka. Zaplanowano również tańce i zabawy na dechach, przy akompaniamencie zespołu.

- Do tańca i posłuchu zagra Kapela Niwiński/ Zabrodzki, a tańce i zabawy na dechach poprowadzi Czesław Pióro.  O północy, na wytrwałych czekać będzie rozkwitający w tę jedyną noc kwiat paproci. Sobótkowe odzienie i bose stopy mile widziane

- polecają organizatorzy.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%